info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 492 results

Ofertë!
-20%

Sesderma Hidraven Soap Free Foamy Cream

Krem larës për përdorim të përditshëm 300 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë

Vidermina MD Rectal Lipogel

Xhel rektal trajtues dhe parandalues në trajtimin e hemorroideve 30 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Intimate Cleanser Acid pH

Detergjent intim me pH acid 300 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina Intima Formula Comfort pH Acido

Detergjent intim me veti hidratuese dhe mbrojtese 300 ml
1,030.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Intimate Cleanser pH Neutro

Detergjent intim delikat me lëkurën 300 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies V-Protection Regular Liners

Peceta intime ditore
270.00 L300.00 L
Përzgjidhni mundësi

Libresse Pure Sensitive Intimate Gel

Detergjent intim për përdorim të përditshëm 200 ml
550.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Pure Sensitive Intimate Wipes

Letra të lagura për zonën intime 12 letra të lagura
220.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies Styles String Liners

Peceta ditore të holla dhe të lehta 30 peceta
270.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies Styles Black Liners

Peceta ditore të zeza 30 peceta
320.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Pure Sensitive Ultra Night

Peceta intime nate sensitive 8 peceta intime
360.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Pure Sensitive Ultra+ with Wings

Peceta intime sensitive 12 peceta intime
360.00 L
Shtoje në shportë

Libresse V-Protection Ultra+ with Wings

Peceta intime të gjata dhe të holla 8 peceta intime
210.00 L
Shtoje në shportë

Libresse V-Protection Ultra+ Long with Wings Duo Pack

Peceta intime të gjata dhe të holla 16 peceta intime
350.00 L
Shtoje në shportë

Libresse V-Protection Ultra+ with Wings

Peceta intime të gjata dhe të holla 10 peceta intime
210.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Comfort & Security Absorbents with fins Maxi Long+

Peceta intime shumë të trasha dhe të mëdha 9 peceta intime
170.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Comfort & Security Absorbent with Maxi+ Wings

Peceta intime të trasha dhe të gjata 10 peceta intime
170.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Deo Soft Care 48H Spray

Deodorant në formë spraji delikat me lëkurën 150 ml
970.00 L 824.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Deo Ultra Care Roll On

Deodorant pa kripëra alumini, për lëkurë hipersensitive 50 ml
970.00 L 824.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Deo Active 72H Spray

Deodorant spraj efikas kundër djersitjes së shtuar 100 ml
1,050.00 L 892.50 L -15%
Shtoje në shportë