info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Curasept

Showing 1–20 of 27 results

Ofertë!
-10%

Curasept ADS 220 0.2% Mouthwash

Shpëlarës për gojën me 0.2% klorheksidinë 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 212 0.12% Mouthwash

Shpëlarës për gojën me 0.12% klorheksidinë 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 712 0.12% Chlorhexidine Toothpaste

Paste dhëmbësh që përmban 0.12% klorheksidinë 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 705 0.05% Chlorhexidine Toothpaste

Paste dhëmbësh që përmban 0.12% klorheksidinë 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 205 0.05% Mouthwash

Shpëlarës për gojën me 0.05% klorheksidinë dhe fluor 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Gingival Gel 1%

Xhel me klorheksidinë për gingiva të irrituara 30 ml
1,050.00 L 945.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 720 0.2% Chlorhexidine Toothpaste

Paste dhëmbësh me 0.2% klorheksidinë 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 0.2% Soothing Mouthwash

Shpëlarës për gojën me veprim qetësues dhe anti-bakterial 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 Adstrigent Mouthwash

Shpëlarës për gojën me veprim adstrigjent 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 Implant Mouthwash

Shpëlarës për gojën për persona që kanë vendosur implante 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 Rigenerating Mouthwash

Shpëlarës për gojën me veprim anti-bakterial & rigjenerues 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Soothing Treatment Gel Toothpaste

Pastë dhëmbësh me veprim qetësues 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Gingival Gel 0.5%

Xhel me klorheksidinë për gingiva të irrituara 30 ml
1,040.00 L 936.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Biosmalto Sensitive Mouthwash

Shpëlarës për gojën për dhëmbë të ndjeshëm 300 ml
950.00 L 855.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Biosmalto Junior Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë 7-12 vjeç 75 ml
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Biosmalto Caries Protection Mouthwash

Shpëlarës për gojën që parandalon formimin dhe mbron nga kariesi 300 ml
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Biosmalto Sensitive Toothpaste

Pastë dhëmbësh për përdorim të përditshëm Biosmalt 75ml
780.00 L 702.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept PERIO Mouthwash

Shpëlarës për gojën për persona që i kanë mishrat e dhëmbëve të ndjeshëm dhe që gjakosen 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 Protective Mouthwash

Shpëlarës për gojën me veprim mbrojtës 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Protective Treatment Gel Toothpaste

Pastë dhëmbësh që mbron mukozën orale nga irritimet dhe infeksionet 75 ml
845.00 L 760.50 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping