info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Showing all 9 results

Ofertë!
-15%

Now Cal & Mag DK

Suplement ushqimor për kocka të forta dhe të shëndetshme 180 kapsula
4,220.00 L 3,587.00 L -15%
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb D3 & K2

Formulim vajor D3 & K2 për imunitet dhe kocka të forta 15 ml
3,950.00 L
Shtoje në shportë

BetterYou DLux D+ K2 3000UI-75mcg Oral Spray

Formulim në formë spraji për kocka të shëndetshme dhe imunitet të fortë 15 ml
1,880.00 L
Shtoje në shportë

Princeps Alpikappa Drops

Suplement ushqimor me vitaminë K për bebe 10 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Vitamin K2 + D3

Suplement ushqimor për kocka të forta 30 tableta
1,235.00 L 1,049.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Bevo K

Suplement ushqimor me vitaminë K, për fëmijë 15 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Phytolor Honey and Lemon Lozenges

Karamele për fytin me shije mjalti dhe limoni Paketim x 18 karamele
377.46 L 339.71 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Buonavit D3K Drops

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 12ml
1,700.00 L 1,445.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

4U Pharma Babytol D3K

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 30 kapsula
2,210.00 L 2,099.50 L -5%
Shtoje në shportë