info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 15 results

Ofertë!
-20%

Embryolisse Complexion Correcting CC Cream

Krem mbrojtës dhe mbulues për çdo tip lëkure 30 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Soin Correcteur Anti-cernes

Korrektor që mbulon, fsheh lodhjen dhe uniformizon lëkurën
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Embryolisse Soin Booster Cils et Sourcils

Trajtim që forcon qerpikët  dhe vetullat tuaja, si dhe shton volumin e tyre 6.5 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Soin Blush de Peau Gel-creme

Xhel-krem  me veprim detoks, që shton shkëlqimin e lëkurës tuaj 30 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Soin Blush de Peau

Krem që shton shkëlqimin e lëkurës tuaj 30 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Eclat du Regard

Stik freskues për zonën rreth syve 4.5 g
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Hydra-Serum

Serum hidratues për cdo lëkurë 30 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Hydra-Creme Energizant

Krem hidratues dhe energjizant me vitaminë C 40 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Poudre de Lait Exfoliante

Eksfoljues për fytyrën në formë pluhur qumështi 40 g
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Lotion Micellaire

Solucion micelar për heqjen e make-up-it 250 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Eau de Beaute Rosamelis

Tonik shumë-funksional me 99% përbërës natyralë 200 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Lait-Creme Fluide

Hidratues trupi dhe fytyre për të gjithë familjen  
1,080.00 L2,160.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Embryolisse Lait-Creme Concentre

Trajtim 6 në 1 për një lëkurë të shëndetshme  
1,040.00 L2,080.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Embryolisse Lait-Creme Multi Protection SPF 20

Trajtim 7 në 1 për një lëkurë të shëndetshme 40 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Embryolisse Lait-Creme Sensitive

Trajtim 7 në 1 për një lëkurë sensitive dhe reaktive I përshtatshëm për të gjithë familjen 100 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë