info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 55 results

Pic Calmor Wax Ear Plugs

Tapa për veshët me dyll natyral dhe veshje pambuku 12 copë
L1,170.00
Shtoje në shportë

Pic Ice Bag

Borsë akulli praktike për terapi në të ftohtë
L1,130.00
Shtoje në shportë

Pic MobileRapid Wrist Digital Wrist Blood Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
L6,200.00
Shtoje në shportë

Pic Hot Water Bag

Borsë uji
L1,600.00
Shtoje në shportë

PIC Bende-A-Rete Elastica Torace e Addome

Kit për mjekimin e kraharorit dhe barkut
L360.00
Shtoje në shportë

PIC Cerotto Classic MIX

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
L225.00
Shtoje në shportë

PIC Air Project Aerosol a Ultrasuoni

Aparat aerosoli me ultratinguj
L15,400.00
Shtoje në shportë

PIC Mr.Carrot Aerosol

Aparat aerosoli me dizajn në formë lepuri
L8,450.00
Shtoje në shportë

PIC AirFamily Evolution Aerosol

Aparat aerosoli për terapi me avull
L8,450.00
Shtoje në shportë

PIC Bende-A-Rete Elastica Gambe e Ginocchia

Kit për mjekimin e gjurit dhe këmbëve
L290.00
Shtoje në shportë

PIC Bend-A-Rete Elastica Dita

Kit për mjekimin e gishtave
L200.00
Shtoje në shportë

PIC Optisoft Comfort

Ankerplast për sytë me përmasa 95 x 65 cm 10 copë
L410.00
Shtoje në shportë

PIC Cardio Simple Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
L6,000.00
Shtoje në shportë

PIC Self Fix – 8cm x 4m

Fasho llastiku me vetëngjitje
L195.00L330.00
Përzgjidhni mundësi

PIC AirCube Aerosol

Aparat aerosoli
L5,790.00
Shtoje në shportë

PIC Air Project MedCup

Vasketa për aparate aerosoli 10 copë
L420.00
Shtoje në shportë

PIC Mr.Hippo Aerosol a Piston

Aparat aerosoli me dizajn hipopotami për fëmijë
L8,450.00
Shtoje në shportë

PIC AirStylo Aerosol

Aparat aerosoli me piston
L9,000.00
Shtoje në shportë

PIC Bend-a-rete Piedi e Braccia

Kit për mjekimin e plagëve në këmbë e krahë
L250.00
Shtoje në shportë

PIC Protective Chafing Plaster

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
L325.00
Shtoje në shportë

PIC Padella per raccolta feci e urine

Oturak PIC
L480.00
Shtoje në shportë

PIC Dress Fix – 7cm x 5m

Fasho pambuku
L55.00L150.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Sensitive Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast mëndafshi delikat me lëkurën
L110.00L400.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Soft Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast delikat me lëkurën
L125.00L210.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Classic Cerotto Universale

Ankerplast me përmasa 25mm x 72mm (Large) 10 copë
L130.00
Shtoje në shportë

PIC Classic Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast klasik
L230.00L360.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Classic Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast klasik
L250.00L280.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Aquablock Cerotto Post-Operatotio Impermeabile

Ankerplast rezistent ndaj ujit me përmasa 10 cm x 25 cm 25 copë
L4,875.00
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti Rotondi

Ankerplast i rrumbullakët rezistent ndaj ujit 20 copë
L255.00
Shtoje në shportë

PIC Bend-A-Rete Ombelicale

Fasho elastike dhe garza për zonën e kërthizës 3 copë
L2,460.00
Shtoje në shportë

PIC Stethomed Stetoscopio Piatto

Stetoskop i sheshtë
L580.00
Shtoje në shportë

PIC Smart Rapid Automatic Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
L6,400.00
Shtoje në shportë

PIC Bend-A-Rete Elastica Testa e Coscia

Fasho elastike në formë rrjete për zonën e kokës dhe kofshëve
L300.00
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotto Post-Operatorio Impermeabile – 5cm x 7cm

Ankerplast antibakterial rezistent ndaj ujit 5 copë
L250.00L660.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Soffix Med Cerotto Post-Operatorio Delicato – 5cm x 7cm

Ankerplast antibakterial 5 copë
L170.00L420.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Delicate Cerotto in Striscia Ultra Delicato – i bardhë

Ankerplast me përmasa 8cm x 0.5m
L270.00
Përzgjidhni mundësi

PIC AdvanceMed Manual Blood Pressure Monitor

Aparat manual për matjen e presionit të gjakut
L4,030.00
Shtoje në shportë

PIC Air Project Kit

Kit për aerosol me ultratinguj
L1,680.00
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa të ndryshme 20 copë
L285.00
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
L330.00
Shtoje në shportë

PIC ThermoEasy Termometro Infrarosso

Termometer balli me kontakt
L4,550.00
Shtoje në shportë

PIC Flexa Elast Benda elastica – 7cm x 4.5m

Fasho llastiku
L80.00L180.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Delicate Cerotto

Ankerplastë hipoalergjikë me përmasa 25mm x 72 mm (large) 10 copë
L145.00
Shtoje në shportë

PIC Delicate Cerotto

Ankerplastë hipoalergjikë me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
L180.00
Shtoje në shportë

PIC Aqua Ear Plugs

Tapa silikoni për veshët për të rritur 2 copë
L520.00
Shtoje në shportë

PIC Stericompresse Soft – 7.5cm x 7.5cm

Garza sterile 3 12 copë
L199.92L459.60
Përzgjidhni mundësi

PIC Stericompresse Soft

Garza sterile me përmasa 10cm x 10cm 100 copë
L250.00
Shtoje në shportë

PIC Soft Wash

Pompë për lavazh intestinal dhe aurikular 85ml
L340.00
Shtoje në shportë