info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 10 results

Ofertë!
-30%

Teoxane AHA Cleansing Gel

Xhel që pastron plotësisht dhe në thellësi lëkurën 150 ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Teoxane Perfect Skin Refiner Night

Trajtim nate me efekt intensiv eksfoljues. 50 ml
12,900.00 L 9,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Teoxane RII Eyes Contour wrinkles

Krem delikat për sytë anti-rrudhë kundër rrathëve dhe qeskave në zonën rreth syve 15ml
9,100.00 L 6,370.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Teoxane RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

Serum i përqendruar anti-rrudhë për përmirësimin e lëkurës së dehidratuar të lodhur e me rrudha 30 ml
16,600.00 L 11,620.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Teoxane RHA Micellar Solution Face & Eye

Solucion micelar për pastrimin e lëkurës 200 ml
3,400.00 L 2,380.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Dry Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës së thatë 50 ml
12,900.00 L 9,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Normal to Combination Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës normale & mikse 50 ml
12,900.00 L 9,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Teoxane Advanced Prefecting Shield

Krem hidratues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 30 50 ml
12,800.00 L 8,960.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Teoxane UVA Shield SPF50+

Krem hidratues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 50 50 ml
12,600.00 L 8,820.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Teoxane Deep Repair Balm

Balsam qetësues dhe riparues për lëkurë të thatë e shumë të thatë 30 ml
5,300.00 L 3,710.00 L -30%
Shtoje në shportë