info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Teoxane

Showing all 8 results

Ofertë!
-40%

Teoxane Perfect Skin Refiner Night

Trajtim nate me efekt intensiv eksfoljues. 50 ml
12,900.00 L 7,740.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Teoxane RII Eyes Contour wrinkles

Krem delikat për sytë anti-rrudhë kundër rrathëve dhe qeskave në zonën rreth syve 15ml
9,100.00 L 5,460.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Teoxane RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

Serum i përqendruar anti-rrudhë për përmirësimin e lëkurës së dehidratuar të lodhur e me rrudha 30 ml
16,600.00 L 9,960.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Teoxane RHA Micellar Solution Face & Eye

Solucion micelar për pastrimin e lëkurës 200 ml
3,360.00 L 2,016.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Dry Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës së thatë 50 ml
12,880.00 L 7,728.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Normal to Combination Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës normale & mikse 50 ml
12,880.00 L 7,728.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Teoxane Advanced Prefecting Shield

Krem hidratues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 30 50 ml
12,600.00 L 7,560.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Teoxane Deep Repair Balm

Balsam qetësues dhe riparues për lëkurë të thatë e shumë të thatë 30 ml
5,320.00 L 3,192.00 L -40%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping