info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 44 results

Ofertë!
-20%

Klorance Make-Up Remover Biodegradable Wipes With Soothing Cornflower

Letra të laguara pastruese  dhe zbutëse për fytyrën.
L850.00 L680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Anti Dandruff Treatment Shampoo With Nasturnium

Shampo kundër zbokthit të thatë 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Bebé Calendula Massage Oil

Vaj me ekstrakte kalendule 100ml.
L1,200.00 L960.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Bebe Eryteal Pommade

Klorane Bebe Eryteal Pommade 75 ml.
L1,200.00 L960.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Bébé Moisturizing Cream

Krem hidratues për fytyrën dhe trupin 200ml
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Bebe soft foaming gel body & hair 200 ml & 500 ml – 500ml

Xhel delikat pastrues për trupin & kokën për foshnja dhe fëmijë  
L1,300.00L1,480.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Camomile Cream 150 ml

Krem me kamomil për flokë biondë 150ml.
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Concentrate With Essential Olive Oil

Koncentrat Anti-age me ekstrakte të ullirit kundër rënies së flokëve 125ml.
L2,600.00 L2,080.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with flax fiber

Balsam me fibra lini për volum 150ml.
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with Magnolia

Balsam me ektrakte të bimës së magnolias për flokë pa shkëlqim 150ml.
L1,450.00 L1,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with mango butter

Balsam me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 200ml.
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with oat milk

Balsam me tërshërë për të gjitha llojet e flokëve 150ml.
L1,450.00 L1,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Dattier Du Desert Shampoo

Shampo për flokë të thatë të dëmtuar 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Dry Shampoo with Nettle Oil Control

Shampo e thatë me hithër për flokë të yndyrshëm 150ml.
L1,650.00 L1,320.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Dry Shampoo With Oat Milk

Shampo e thatë me tërshërë 150ml.
L1,650.00 L1,320.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Dry Shampoo with Oat Milk Natural Tint

Shampo e thatë me tërshërë dhe ngjyrë, për flokë me nuancë të errët 150ml.
L1,650.00 L1,320.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Floral Cleansing Lotion With Soothing Blueberry

Locion pastrues dhe qetësues për zonën rreth syve 100ml.
L1,100.00 L880.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Floral Water Make-Up Remove

Ujë pastrues dhe zbutës Klorane 400ml.
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Foam Chamomile Without Rinsing

Shkumë flokësh pa shpëlarje me kamomil 150ml.
L1,650.00 L1,320.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Force Keratin Fall Protection

Spraj kundër rënies së flokut 125ml.
L4,600.00 L3,680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Hair Mask With Papyrus Milk

Maskë ushqyese dhe zbutëse me ekstrakte të bimës së papirusit 150ml.
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Leave-In Cream with Pomegranate

Formulim i përshtatshëm për të ushqyer flokët e dëmtuar nga lyerja
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Mango Oil Spray

Vaj me ekstrakte të mangos për flokë të dëmtuar e të thatë 125ml.
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Mask With Magnolia

Maskë me ekstrakte të magnolias për shkëlqim dhe gjallëri 150ml.
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Mask with Mango Butter

Maskë me mango për flokë të thatë 150ml.
L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Nettle Shampoo for Oily Hair

Shampo me bazë hithre për flokë të yndyrshëm 200ml & 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane No Rinse Day Cream with Mango Butter

Krem me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 125ml.
L1,700.00 L1,360.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Nourishing Shower Gel Nectar Summer

Xhel dushi ushqyes 200ml.
L850.00 L680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Oat Milk Shampoo

Shampo me tërshërë për flokë të dëmtuar e të dobët 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Olive Tree Shampoo

Shampo me bazë ulliri për flokë të dobët e pa shkëlqim 200ml & 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Peony Shampoo

Shampo për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Pomegranate Day Cream

Krem për flokët pa shpëlarje 125ml.
L1,700.00 L1,360.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Almond Milk

Shampo me bajame për të gjitha llojet e flokëve 200ml & 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Chamomile

Shampo me kamomil për flokë biondë 200ml & 400ml
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Citrus Pulp

Shampo për larje të përditshme 200 ml
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Magnolia

Shampo me manjolë për flokë pa shkëlqim 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo With Mango Butter

Shampo me mango për flokë të dobët e  të thatë 200ml &  400ml
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo With Papyrus Milk

Shampo me qumësht papirusi për flokë të thatë e të vështirë për t’u stiluar 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Quinine

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve 200ml & 400ml.
L1,040.00L2,100.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Aux Fibres de Lin

Shampo për flokë të dobët e pa volum 200ml, 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Granade (Shega)

Shampo me shegë për flokë të lyer 200ml & 400ml.
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Soothing Depilatory Cream

Krem depilues për zonat sensitive 75ml.
L1,250.00 L1,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Very Gentle Deodorant

Deodorant roll-on pa Alumin 40ml.
L1,350.00 L1,080.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Very Soft Depilatory Cream

Krem depilues 150ml.
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro