info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Rilastil

Showing 1–20 of 78 results

Ofertë!
-30%

Rilastil Intense C Booster Spray

Spray hidratues i pasur me vitaminë C dhe acid hialuronik. 100 ml
2,790.00 L 1,953.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Intense C Gel Serum

Serum i pasur me 15 % vitaminë C dhe acid hialuronik. 30 ml
5,590.00 L 3,913.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Aqua Intense Spray

Spraj hidratues për fytyrën për përdorim gjatë gjithë ditës 100 ml
2,790.00 L 1,953.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Re-Sleep Night Balm

Balsam ushqyes, antirrudhë dhe rigjenerues i përshtatshëm për përdorim gjatë natës. 50 ml
8,260.00 L 5,782.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Vapo Spray SPF 15

Përkujdesje mbrojtëse për trupin me faktor 15. 200 ml
3,490.00 L 1,745.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Vaj pastrues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Çmim promocional. 750 ml
2,490.00 L 1,867.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Aqua Intense Gel Serum

Përkujdesje hidratuese për fytyrën në trajtë serumi, me efekt mbushës dhe mbrojtës kundër ndotjes. 30 ml
4,060.00 L 2,842.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Rilastil Aqua Intense Hydrating Duo Set

Set hidratues për fytyrën  me efekt mbushës dhe mbrojtës kundër ndotjes. 30 ml + 40 ml
4,060.00 L 3,451.00 L -15%
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Set Intense Gel Serum + Intense Spray Falas

Set hidratues për fytyrën  me efekt mbushës dhe mbrojtës kundër ndotjes. 30 ml + 100 ml
4,060.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Xerolact PB Balm Lipid-Replenishing Anti-Irritation

Balsam hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. 400 ml
3,210.00 L 2,247.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Xerolact Crema Mani

Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për duart e thata dhe të dëmtuara. 30 ml
700.00 L 490.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Acnestil Sebum-Normalizing Cream SPF 50+

Krem mbrojtës kundër rrezatimit diellor, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,520.00 L 1,260.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Repairing Lip Balm

Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për buzët e thata dhe të dëmtuara. 15 ml
1,160.00 L 812.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil D-Clar Daily Depigmenting Cream

Trajtim i përditshëm kundër njollave formuluar specifikisht për njëtrajtësimin e tonit të lëkurës. 40 ml
4,190.00 L 2,933.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Daily Care Rebalancing Soothing Toner

Tonik me efekt pastrues dhe ngushtues të poreve. 200 ml
2,000.00 L 1,400.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Progression Eye Contour Cream

Përkujdesje ushqyese intensive, me efekt antirrudhë specifike për konturin e syve. Çmim promocional. 15 ml
4,020.00 L 2,814.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Multirepair Nutri-Repairing Cream

Përkujdesje ushqyese intensive, me efekt riparues dhe rigjenerues. 50 ml
9,090.00 L 6,363.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Progression Nourishing Cream

Përkujdesje ushqyese intensive, me efekt antirrudhë. 50 ml
6,990.00 L 4,893.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Aqua BB Cream Light SPF 15

Përkujdesje hidratuese me pigment natyral dhe faktor mbrojtës 15. 40 ml
3,150.00 L 2,205.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Rilastil Xerolact Cleansing Gel

Xhel delikat pastrues, me pH fiziologjik, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 400 ml
2,280.00 L 1,596.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping