info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 79 results

Rilastil Acnestil Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 250ml
L2,150.00
Shtoje në shportë

Rilastil Acnestil Cream

Krem ushqyes për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
L2,230.00
Shtoje në shportë

Rilastil Acnestil Mat Cream

Krem matifikues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50ml
L1,950.00
Shtoje në shportë

Rilastil Acnestil Mousse Detergente Viso

Shkumë larëse për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 150ml
L2,090.00
Shtoje në shportë

Rilastil After Sun Lotion

Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell 200ml
L2,100.00
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Eye Contour Cream

Krem hidratues për zonën rreth syve 15ml
L2,500.00
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Face Cleanser

Xhel larës & hidratues për fytyrën 200ml
L1,750.00
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Light Cream

Emulsion ushqyes & hidratues për lëkurë normale në mikse 50 ml
L3,600.00
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Moisturizing Body Milk

Qumësht ushqyes për trupin 400ml
L2,790.00
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Moisturizing Cream

Krem hidratues me SPF 15 i përshtatshëm për çdo lloj lëkure 50 ml
L3,600.00
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Moisturizing Mask

Maskë hidratuese e përshtatshme për çdo lloj lëkure 75ml
L3,100.00
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Normalizing Fluid

Emulsion hidratues për lëkurë të yndyrshme 50 ml
L3,850.00
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Optimal Cream

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 50ml
L3,600.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Baby Fluid Comfort SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra fizikë për bebe me lëkurë atopike 50 ml
L2,470.00 L1,729.00 -30%
Shtoje në shportë

Rilastil Camouflage Corrective Foundation High Coverage

Fondotintë korrigjuese me mbulim të lartë 30ml
L3,290.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil D-Clar Depigmenting Concentrate in drops

Serum depigmentues 30ml
L5,460.00
Shtoje në shportë

Rilastil D-Clar Uniforming and Depigmenting Cream SPF 50+

Krem depigmentues & mbrojtës ndaj diellit 50 ml
L4,060.00
Shtoje në shportë

Rilastil Daily Care Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 100 ml
L2,100.00
Shtoje në shportë

Rilastil Daily Care Exfoliating Face Cream

Krem eksfoliues për pastrim të thellë të lëkurës 75ml
L2,790.00
Shtoje në shportë

Rilastil Daily Care Micellar Solution

Ujë micelar për çdo lloj lëkure 400 ml
L2,520.00
Shtoje në shportë

Rilastil Daily Care Rebalancing Adstrigent Toner

Locion tonifikues për lëkurë të yndyrshme & mikse 200ml
L2,100.00
Shtoje në shportë

Rilastil Daily Care Soothing Micellar Solution

Ujë micelar për lëkurë shumë të ndjeshme 250 ml
L2,100.00
Shtoje në shportë

Rilastil Deliskin RS Anti-redness Normal to Dry Skin

Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale & të thatë 40ml
L3,350.00
Shtoje në shportë

Rilastil Deliskin RS fluid cream Anti-Redness Normal to Combination Skin

Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale-mikse 40ml
L3,070.00
Shtoje në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Body Hair-Cleanser

Shampo trupi dhe koke për fëmijë 400ml
L1,490.00
Shtoje në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Body Milk

Qumësht ushqyes trupi për bebe & fëmijë 400ml
L1,890.00
Shtoje në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Ointment

Pomadë pediatrike për zonën e pelenave 50g
L1,190.00
Shtoje në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Water Based Cream

Pastë me bazë ujore për bebe mbrojtëse dhe parandaluese 100g
L1,290.00
Shtoje në shportë

Rilastil Elasticizing Oil

Vaj ushqyes rrit elasticitetin e lëkurës 80 ml
L2,100.00
Shtoje në shportë

Rilastil Hand Cream

Krem ushqyes dhe riparues për duart 100ml
L1,530.00
Shtoje në shportë

Rilastil Hydrafusion Gel-Crem

Xhel krem ushqyes dhe kundër celulitit 400 ml
L4,730.00
Shtoje në shportë

Rilastil Hydrotenseur Concentrate in drops Limited Edition

Serum anti-rrudhë për çdo lloj lëkure
L2,690.00L5,850.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Hydrotenseur Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L4,300.00
Shtoje në shportë

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum

Serum anti-rrudhë me efekt lifting 30ml
L5,400.00
Shtoje në shportë

Rilastil Hydrotenseur Lifting Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting 50 ml
L6,286.00
Shtoje në shportë

Rilastil Hydrotenseur Moisturizing Fluid

Emulsion hidratues dhe antirrudhë për moshë mbi 40 vjeç 50ml
L5,550.00
Shtoje në shportë

Rilastil Hydrotenseur Nourishing Cream Limited Edition

Krem ushqyes dhe antirrudhë për lëkurë të thatë
L2,690.00L5,910.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Intensive Day Cream

Krem dite anti-rrudhë për çdo lloj lëkure 50ml
L4,100.00
Shtoje në shportë

Rilastil Intensive Night Cream

Krem nate për rrudhat e para për lëkurë normale në të thatë 50 ml
L4,650.00
Shtoje në shportë

Rilastil Kit BabyRilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS
L3,430.00
Shtoje në shportë

Rilastil Lipofusion Fluid

Locion trupi anti-celulit për çdo lloj lëkure 250ml
L5,040.00
Shtoje në shportë

Rilastil Lipofusion Intensive Night Cream

Krem nate kundër celulitit 200 ml
L5,000.00
Shtoje në shportë

Rilastil Lipstick

Stick ushqyes për buzët 4.5g
L770.00
Shtoje në shportë

Rilastil Lotion to Intensify and Prolong Suntan

Locion, që ruan ngjyrën e lëkurës dhe e intensifikon atë 200 ml
L2,500.00
Shtoje në shportë

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
L3,650.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
L2,330.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Long Lasting Foundation

Fondotintë për lëkurë të ndjeshme me efekt që zgjat 30ml
L3,650.00
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Mattfusion

Fondotintë riekulibruese dhe matifikuese për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L3,360.00
Përzgjidhni mundësi
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro