info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Mëposhtë shfaqen të 10 rezultatet.

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Dry Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës së thatë
50 ml

L12,880.00
Shto në shportë

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Normal to Combination Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës normale & mikse
50 ml

L12,880.00
Shto në shportë

Teoxane Advanced Prefecting Shield

Krem hidratues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 30
50 ml

L12,600.00
Shto në shportë

Teoxane Deep Repair Balm

Balsam qetësues dhe riparues për lëkurë të thatë e shumë të thatë
30 ml

L5,320.00
Shto në shportë

Teoxane Perfect Skin Refiner Cream

Trajtim i butë eksfoliues me veprim efektiv gjatë mbrëmjes për rigjenerimin e qelizave të lëkurës
50 ml

L12,880.00
Shto në shportë

Teoxane Radiant Night Peel

Trajtim nate me efekt intensiv eksfoljues
40 ml

L8,120.00
Shto në shportë

Teoxane Recover Complexion SPF 50

Mbulues kremoz mbrojtës ndaj diellit me efekt të dyfishtë, anti-rrudhë dhe make-up.
7.5g

L7,700.00
Shto në shportë

Teoxane RHA Micellar Solution Face & Eye

Solucion micelar për pastrimin e lëkurës
200 ml

L3,360.00
Shto në shportë

Teoxane RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

Serum i përqendruar anti-rrudhë për përmirësimin e lëkurës së dehidratuar të lodhur e me rrudha
30 ml

L16,660.00
Shto në shportë

Teoxane RII Eyes Contour wrinkles

Krem delikat për sytë anti-rrudhë kundër rrathëve dhe qeskave në zonën rreth syve
15ml

L9,100.00
Shto në shportë