info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Chicco

Showing 1–20 of 112 results

Chicco Well-Being Plastic Bottle Silicone 0 M+

Shishe plastike me sistem anti-kolik për konsumimin e lëngjeve. 150 ml
800.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Sensitive Linen Freshener

Aromatikë për dollapin e bebeve. Paketim 3 copë
670.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Multi-Use Milk Containers

Kuti për ruajtjen e qumështit të gjirit Paketim me 4 copë
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Concetrated Softener Touch

Zbutës për rrobat për lëkurën delikate të bebeve. 750 ml
300.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Concetrated Softener Family Pack

Zbutës për rrobat për lëkura sensitive i përshtatshëm për të gjithë familjen. 1.5 l
640.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Natural Feeling Teats Silicone 6M+

Kokë ndërruese silikoni për shishet Natural Feeling, për bebe 6 muaj+
825.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Soother Chain 0 M+

Kapëse për biberonët me zinxhir
400.00 L
Shtoje në shportë

Chicco First Milk Teeth Toothbrush 6-36 M

Furçë për dhëmbët e përshtatshme për fëmijë 6-36 muajsh
445.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Physio Compact Latex Soother 6-12 M

Biberon gënjeshtar i përshtatshëm për bebe 6-12 muaj
650.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Well-Being Travelling Bottle 4 M+

Shishe plastike për konsumimin e lëngjeve për bebe mbi 4 muaj e përshtatshme dhe për udhëtime. 240 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Safety Reins First Steps 6 M+

Litarë mbrojtës për të suportuar fëmijët në hapat e parë
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Breast Wipes

Letra të lagura për pastrimin e gjirit para dhe pas gjidhënies. Paketim 72 copë
660.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Double Soother Holder

Kuti për ruajtjen e biberonëve gënjeshtarë me dy pjesë
1,080.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Milk Teeth Toothbrush 3-6 years

Furçë për dhëmbët për fëmijë 3-6 vjeç
370.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Natural Feeling Plastic Bottle 0 M+

Shishe plastike ushqimi për bebe 0 muaj+ 150 ml
1,160.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Anti-Mosquito Spray

Spraj kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
840.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Electric Breast Pump 2 Phases

Pompë gjiri elektrike me dy faza
24,640.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Natural Feeling Silicone Teats Medium 2M+

Kokë ndërruese silikoni për shishet Natural Feeling, për bebe 2 muaj+
700.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sensitive Fragrance-Free Bottle and Dish Cleanser

Detergjentë për larjen e biberonëve,shisheve dhe aksesorëve të bebeve pa parfum. 300 ml
530.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Home-Travel Bottle Warmer

Ngrohës për biberonë i përshtatshëm dhe për udhëtime
6,100.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare