info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 99 results

Ofertë!
-10%

Chicco Occhiali da sole 36 m+

Syze dielli për fëmijë mbi 3 vjeç
1,980.00 L 1,782.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Well-Being Plastic Bottle Silicone 0 M+

Shishe plastike me sistem anti-kolik për konsumimin e lëngjeve. 150 ml
800.00 L 720.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Multi-Use Milk Containers

Kuti për ruajtjen e qumështit të gjirit Paketim me 4 copë
2,990.00 L 2,691.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Perfumed Bracelet With Citronella

Byzylyk me aromë, kundër pickimit të insekteve
300.00 L 270.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Sensitive Concetrated Softener Touch

Zbutës për rrobat për lëkurën delikate të bebeve. 750 ml
380.00 L 342.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Sensitive Concetrated Softener Family Pack

Zbutës për rrobat për lëkura sensitive i përshtatshëm për të gjithë familjen. 1.5 l
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Feeling Teats Silicone 6M+

Kokë ndërruese silikoni për shishet Natural Feeling, për bebe 6 muaj+
825.00 L 742.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Soother Chain 0 M+

Kapëse për biberonët me zinxhir
1,210.00 L 1,089.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Feeling Plastic Bottle 6 M+

Shishe plastike ushqimi për bebe 6 muaj+.
1,240.00 L 1,116.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Physio Compact Latex Soother 6-12 M

Biberon gënjeshtar i përshtatshëm për bebe 6-12 muaj
650.00 L 585.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Well-Being Travelling Bottle 4 M+

Shishe plastike për konsumimin e lëngjeve për bebe mbi 4 muaj e përshtatshme dhe për udhëtime. 240 ml
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Safety Reins First Steps 6 M+

Litarë mbrojtës për të suportuar fëmijët në hapat e parë
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Breast Wipes

Letra të lagura për pastrimin e gjirit para dhe pas gjidhënies. Paketim 72 copë
790.00 L 711.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Feeling Plastic Bottle 0 M+

Shishe plastike ushqimi për bebe 0 muaj+ 150 ml
1,240.00 L 1,116.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Anti-Mosquito Spray

Spraj kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
890.00 L 801.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Electric Breast Pump 2 Phases

Pompë gjiri elektrike me dy faza
24,640.00 L 22,176.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Infrared Ear Thermometer

Termometër elektronik për matjen e temperaturës në vesh
11,870.00 L 10,683.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Extra-Absorbent Sponge 0 M+

Sfungjer ultra- absorbues për larjen e bebit
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Well-Being Latex Teats 6 M + Food

Koka ndërruese gomë anti-kolike për bebe 6 muaj + e përshtshmë për ushqime të lëngshme. Paketim 2 copë
600.00 L 540.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Well-Being Feeding Bottle 4 M+

Shishe plastike për konsumimin e lëngjeve. 330 ml
950.00 L 855.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi