info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Klorane

Showing 1–20 of 41 results

Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo With Mango Butter

Shampo me mango për flokë të dobët e  të thatë 200ml &  400ml
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Aux Fibres de Lin

Shampo për flokë të dobët e pa volum 200ml, 400ml.
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Chamomile

Shampo me kamomil për flokë biondë 200ml & 400ml
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Nettle Shampoo for Oily Hair

Shampo me bazë hithre për flokë të yndyrshëm  
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Olive Tree Shampoo

Shampo me bazë ulliri për flokë të dobët e pa shkëlqim
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Almond Milk

Shampo me bajame për të gjitha llojet e flokëve 200ml & 400ml.
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Granade (Shega)

Shampo me shegë për flokë të lyer
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Bebe Soft Foaming Gel Body

Xhel delikat pastrues për trupin dhe kokën për foshnja dhe fëmijë
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Quinine

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! Klorane shampo magnolia
-20%

Klorane Shampoo with Magnolia

Shampo me ekstrat manjole për flokë pa shkëlqim
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Anti Dandruff Treatment Shampoo With Nasturnium

Shampo kundër zbokthit të thatë 200ml.
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo With Papyrus Milk

Shampo me qumësht papirusi për flokë të thatë e të vështirë për t’u stiluar 200ml.
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Klorane shampoo Peony
-20%

Klorane Peony Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm dhe të irrituar
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Citrus Pulp

Shampo për larje të përditshme
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Dry Shampoo with Nettle Oil Control

Shampo e thatë me hithër për flokë të yndyrshëm
640.00 L1,400.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Dry Shampoo with Oat Milk Natural Tint

Shampo e thatë me tërshërë dhe ngjyrë, për flokë me nuancë të errët 150ml.
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Klorane oat shampoo
-20%

Klorane Oat Milk Shampoo

Shampo me tërshërë për flokë të dëmtuar e të dobët
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! Klorane Dry Shampoo Oat Milk
-20%

Klorane Dry Shampoo With Oat Milk

Shampo e thatë me tërshërë
640.00 L1,400.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with oat milk

Balsam me tërshërë për të gjitha llojet e flokëve 150ml.
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with flax fiber

Balsam me fibra lini për volum 150ml.
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping