info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing all 43 results

Klorane Anti-Dundruft Shampoo with Myrtle

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm 200ml
L1,300.00
Add to cart

Klorane Baume Avoine 150 ml

Balsam me tërshërë për të gjitha llojet e flokëve 150ml.
L1,450.00
Add to cart

Klorane Baume Magnolia 150ml

Balsam me ektrakte të bimës së magnolias për flokë pa shkëlqim 150ml.
L1,450.00
Add to cart

Klorane Baume Mangue (Mango) 200 ml

Balsam me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 200ml.
L1,500.00
Add to cart

Klorane Bebe Creme Hydratante

Krem hidratues për fytyrën dhe trupin 200ml
L1,600.00
Add to cart

Klorane Bebe Eryteal Pommade 75 ml

Klorane Bebe Eryteal Pommade 75 ml.
L1,200.00
Add to cart

Klorane Bebe Gel Doucer Moussant Corps/Cheveux

Xhel delikat pastrues për trupin & kokën për foshnja dhe fëmijë  
L1,300.00L1,850.00
Select options

Klorane Bebe Huile Calendula 100 ml

Vaj me ekstrakte kalendule 100ml.
L1,200.00
Add to cart

Klorane Concentre Olivier (Anti-Age) sans rincage 125ml

Koncentrat Anti-age me ekstrakte të ullirit kundër rënies së flokëve 125ml.
L2,600.00
Add to cart

Klorane Crem de Jour sans rincage Mangue 125 ml

Krem me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 125ml.
L1,700.00
Add to cart

Klorane Creme Camomille (Kamomil) 150 ml

Krem me kamomil për flokë biondë 150ml.
L1,450.00
Add to cart

Klorane Creme Depilatoire Apaisante Visage 75ml

Krem depilues për zonat sensitive 75ml.
L1,250.00
Add to cart

Klorane Creme Depilatoire Tres Douce 150ml

Krem depilues 150ml.
L1,500.00
Add to cart

Klorane Creme Grenade (Shege) 150 ml

Formulim i përshtatshëm për të ushqyer flokët e dëmtuar nga lyerja
L1,500.00
Add to cart

Klorane Cure de Force Antichute spray 125ml

Spraj kundër rënies së flokut 125ml.
L4,600.00
Add to cart

Klorane Deodorant Bille 40ml

Deodorant roll-on pa Alumin 40ml.
L1,350.00
Add to cart

Klorane Deodorant Spray Legere 24h 125ml

Deodorant pa Alumin 24h 125ml.
L1,350.00
Add to cart

Klorane Eau Florale au Bleuet 400 ml

Ujë pastrues dhe zbutës Klorane 400ml.
L2,400.00
Add to cart

Klorane Gel Gouche Nourrissant Nectar d`Ete 200ml

Xhel dushi ushqyes 200ml.
L850.00
Add to cart

Klorane Grenade Creme de Jour Sans Rincage 125ml

Krem për flokët pa shpëlarje 125ml.
L1,700.00
Add to cart

Klorane Lingettes Demaquillantes Apaisante au Bleuet x 25 cope

Letra të laguara pastruese  dhe zbutëse për fytyrën.
L850.00
Add to cart

Klorane Lotion Demaquillante Apaisante Yeux au Bleuet 100 ml

Locion pastrues dhe qetësues për zonën rreth syve 100ml.
L1,100.00
Add to cart

Klorane Masque Magnolia 150 ml

Maskë me ekstrakte të magnolias për shkëlqim dhe gjallëri 150ml.
L2,400.00
Add to cart

Klorane Masque Mangue 150 ml

Maskë me mango për flokë të thatë 150ml.
L2,300.00
Add to cart

Klorane Masque Papyrus 150 ml

Maskë ushqyese dhe zbutëse me ekstrakte të bimës së papirusit 150ml.
L2,400.00
Add to cart

Klorane Mousse a la Camomille sans rinçage

Shkumë flokësh pa shpëlarje me kamomil 150ml.
L1,650.00
Add to cart

Klorane Shampoo Magnolia 200 ml

Shampo me manjolë për flokë pa shkëlqim 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Amande (Bajame) 200 ml & 400 ml

Shampo me bajame për të gjitha llojet e flokëve 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Avoine 200 ml

Shampo me tërshërë për flokë të dëmtuar e të dobët 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Capucine (Purqark) 200 ml

Shampo kundër zbokthit të thatë 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Cedrat (Limon)

Shampo për larje të përditshme 200 ml
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Dattier du Desert 200ml

Shampo për flokë të thatë të dëmtuar 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Granade (Shega) 200 ml & 400 ml

Shampo me shegë për flokë të lyer 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Mangue (Mango) 200 ml & 400 ml

Shampo me mango për flokë të dobët e  të thatë 200ml &  400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Olivier Anti-Age 200 ml & 400 ml

Shampo me bazë ulliri për flokë të dobët e pa shkëlqim 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Ortie (Hithra) 200 ml & 400 ml

Shampo me bazë hithre për flokë të yndyrshëm 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Papyrus (Qumesht Papirusi) 200 ml

Shampo me qumësht papirusi për flokë të thatë e të vështirë për t’u stiluar 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Pivoine 200 ml

Shampo për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Quinine (Kinine) 200 ml & 400 ml

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Sec Avoine 150ml

Shampo e thatë me tërshërë 150ml.
L1,650.00
Add to cart

Klorane Shampooing Sec Avoine Teinte naturalle 150ml

Shampo e thatë me tërshërë dhe ngjyrë, për flokë me nuancë të errët 150ml.
L1,650.00
Add to cart

Klorane Shampooing Sec Ortie 150 ml

Shampo e thatë me hithër për flokë të yndyrshëm 150ml.
L1,650.00
Add to cart

KLORANE Vaj me ekstrakte të mangos për flokë të dëmtuar e të thatë125ml

Vaj me ekstrakte të mangos për flokë të dëmtuar e të thatë 125ml.
L2,000.00
Add to cart