info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Fytyra

Showing 1–20 of 1188 results

Aesthetico Active Foam

Shkumë pastruese specifike për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
2,590.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Fruit Complex Face Cream

Krem nate trajtues me acide frutash. 50 ml
4,550.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Fruit Complex Plus C Face Cream

Krem nate trajtues me 8% acide frutash dhe vitaminë C. 30 ml
3,960.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Gel Couperose

Xhel hidratues dhe qetësues specifik për lëkurën e prirur nga skuqjes. 50 ml
2,770.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Aloe Vera Active Gel

Maskë hidratuese dhe qetësuese me aloe vera. 100 ml
2,830.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Juvenation Anti-Aging Serum

Serum me efekt anti-rrudhë. 30 ml
6,649.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Whitening Solution

Xhel me efekt depigmentues. 30 ml
6,090.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Peeling Cream

Krem me efekt eksfoliues. 50 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Refresh & Care Fresh Tonic

Tonik me efekt hidratues, qetësues dhe freskues. 200 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Vital Care Healing Earth Mask

Maskë me argjilë me veti pastruese. 50 ml
2,020.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Hydrating Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me faktor mbrojtës të ulët. 50 ml
3,630.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Revitalizing Cream

Përkujdesje hidratuese në formë kremi dhe maske, specifike për lëkurë të thatë. 50 ml
4,600.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Revitalizing Foam

Shkumë pastruese me acid glikolik dhe efekt antirrudhë. 125 ml
2,370.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico External Complex

Emulsion me efekt anti-rrudhë. 50 ml
5,020.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Nuit

Përkujdesje për natën me efekt antirrudhë. 50 ml
5,900.00 L 4,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Rutina

Set trajtues specifik për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml, 15 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Huile Lavante AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L 2,696.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Syndet AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L 2,696.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Biorevitalizing HA

Serum me Acid Hialuronik 2 % me veti anti-moshë 30 ml
11,270.00 L 8,452.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Purifying NC-DG

Serum me niacinamide për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 30 ml
5,810.00 L 4,357.50 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare