info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 480 results

Ulje!
-20%

A-Derma baume levres x 15 ml

Tubet për buzët 15ml

L1,100.00 L880.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma Cytelium Drying Lotion

Cytelium Locion përtharës për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

100 ml

L1,400.00 L1,120.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma Cytelium Drying Spray

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

100 ml

L1,400.00 L1,120.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

50 ml

L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma Dermalibour Gel Moussant 250ml

Dermalibour Xhel Shkumues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 250 ml.

L2,050.00 L1,640.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma Dermalibour stick

Dermalibour Stick qetësues dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

8g

L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice 40 ml

Epithelial A.H DUO- Krem Riparues kundër shenjave për lëkurë të ndjeshme dhe të dëmtuar

40ml

L2,050.00 L1,640.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma EXOMEGA Control Baume 200ml

EXOMEGA Balsam zbutës për lëkura shumë të thata dhe atopike 200ml.

L3,000.00 L2,400.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma Exomega Gel moussant emollient

EXOMEGA Xhel Larës për lëkura shumë të thata dhe atopike

500ml

L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente

EXOMEGA Vaj pastrues për lëkurë të thatë dhe atopike

200ml

L1,800.00 L1,440.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

A-Derma Exomega Lait Emollient 200 ml & 400 ml

EXOMEGA Qumësht zbutës për lëkura të thata dhe atopike 200ml & 400ml.

L1,920.00L2,400.00
Zgjidh opsionet
Ulje!
-20%

A-Derma Pain Dermatologique soap-free 100g

A-derma sapun për lëkura delikate 100g.

L950.00 L760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Antirougeurs Calm Masque 50 ml

Antirougeurs Calm , Maskë riparuese dhe qetësuese 50ml
Maskë riparuese dhe qetësuese për lëkura të ndjeshme që skuqen lehtësisht

L2,650.00 L2,120.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Antirougeurs Clean Lait Nettoyant

Qumësht pastrues dhe freskues për lëkurë të ndjeshme kuperoze

400ml

L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Antirougeurs Fort 30 ml

Antirougeurs Fort – Krem kundër skuqjes kronike 30ml. Trajtim i koncentruar për lëkura që skuqen vazhdimisht 30ml.

L2,600.00 L2,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Antirougeurs Jour Creme Hydratante Protectrice spf 20 x 40 ml

Antirougeurs – Krem kundër skuqjes me spf 25 40ml.
Krem për lëkura të ndjeshme që skuqen, të thata dhe shumë të thata.

L2,950.00 L2,360.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Antirougeurs Jour Emulsion hydratante protectrice spf 20 40ml

Antirougeurs, Emulsion dite kundër skuqjes 40ml
Emulsion hidratant dhe mbrojtës nga dielli për lëkurat që skuqen

L2,950.00 L2,360.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Baume apres-rasage Men 75ml

Krem pas rrojes për meshkuj 75ml.

Krem pas rrojes për lëkura të thata.

L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cicalfate Creme reparatrice 40 ml

Cicalfate, Krem riparues 40ml
Krem riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cicalfate Emulsion Reparatrice Post-Acte 40 ml

Cicalfate Post-Acte – Emulsion korrigjues 40ml.
Emulsion riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara.

L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cicalfate Lotion Assechante Reparatrice 40 ml

Cicalfate , Locion për riparimin e lëkurës 40ml.
Locion për tharjen, riparimin dhe pastrimin e lëkurës së ndjeshme e të dëmtuar.

L1,450.00 L1,160.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cicalfate mains 100ml

Cicalfate , Krem riparues për duart 100ml.
Krem i përshtatshëm për lëkurën e thatë e të dëmtuar të duarve.

L1,900.00 L1,520.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cleanance Eau micellaire 400 ml

Cleanance – Ujë micelar 400ml.
Ujë mishelar për lëkura të yndyrshme, për fytyrën dhe sytë.

L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cleanance Expert 40 ml

Cleanance Expert – Emulsion hidratues 40ml
Hidratant për lëkurat e yndyrshme dhe trajtues i akneve

L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml

Cleanance, Xhel pastrues 200ml
Xhel pastrues për lëkura me tendencë të yndyrshme

L2,100.00 L1,680.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cleanance Hydra

Krem larës për lëkurë të yndyrshme dhe akneike

200ml

L2,200.00 L1,760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cleanance Hydra Creme Apaisante x 40ml

Cleanance Hydra , Krem zbutës 40ml
Krem hidratues për lëkura të yndyrshme me tendencë për akne.

L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cleanance Masque 50 ml

Cleanance, Maskë pastruese 50ml
Maskë pastruese dhe uhqyese për fytyra më tendencë të yndyrshme

L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cleanance Mat Emulsion matifiante 40 ml

Cleanance Mat , Emulsion matifikues 40ml
Emulsion hidratues dhe seborregullues për lëkura me tendencë të yndyrshme

L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene cleanance mat lotion matifiante 200ml

Cleanance, Locion pastrues 200ml.
Locion pastrues dhe matifikues për lëkura me tendencë të yndyrshme.

L1,950.00 L1,560.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cleanance Solaire SPF 30 50ml

Emulsion mbrojtës nga dielli me spf 30 50ml
Emulsion me spf30 për lëkura akneike

L2,800.00 L2,240.00 -20%
Lexo më shumë
Ulje!
-20%

Avene Cleanance Solaire spf 50 50 ml

Cleanance – krem mbrojtës nga dielli spf 50 50ml.
Krem mbrojtës nga dielli spf 50 për lëkura akneike.

L2,900.00 L2,320.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cold Cream 40 ml

Krem hidratues për lëkura të thata dhe shumë të thata.

L1,400.00 L1,120.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cold cream baume levres

Balsam ushqyes për buzë të thata dhe të dëmtuara

10 ml

L1,250.00 L1,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Cold Cream Stick Levres nourishing

Stik kremoz ushqyes për buzë të thata

4g

L1,000.00 L800.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Compact Dore SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli SPF 50+

10 g

L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Compact Sable SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli

10g

L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët

3 g

L2,800.00 L2,240.00 -20%
Zgjidh opsionet
Ulje!
-20%

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë

10 g

L3,150.00 L2,520.00 -20%
Zgjidh opsionet
Ulje!
-20%

Avene Couvrance Fluid Corrective Foundation SPF 15

Fondotintë fluide korrigjuese & njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës

30 ml

L3,200.00 L2,560.00 -20%
Zgjidh opsionet
Ulje!
-20%

Avene Crème a raser Men 100ml

Krem rroje për meshkuj 100ml.
Krem rroje i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

L1,450.00 L1,160.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Creme Nutritive Revitalisante

Krem ushqyes  e rivitalizues për lëkurë të ndjeshme të thatë

50 ml

L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Creme Nutritive Revitalisante Riche

Krem ushqyes & rivitalizues  për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë

50 ml

L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene creme teinte spf 30 50ml

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 30 50 ml.
Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli për lëkura normale në të thata.

L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Creme Teinte SPF 50+

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 50 50 ml.
Krem me ngjyrë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për lëkura të ndjeshme normale të thata.

L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene D- Pigment Riche 30 ml

D,pigment Riche, Krem kundër njollave 30ml.
Krem për trajtimin e njollave të errëta për fytyra të thata dhe shumë të thata.

L4,600.00 L3,680.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene D-Pigment Legere 30 ml

D,pigment legere, Krem kundër njollave 30ml.
Krem për trajtimin e njollave të errëta për lëkura normale mikse.

L4,600.00 L3,680.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Demaquillant Yeux 125 ml

Locion pastrues për zonën rreth syve 125ml
Qumësht pastrues dhe heqës i make,up,it për zonën rreth syve.

L1,850.00 L1,480.00 -20%
Shto në shportë