info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing all 12 results

Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Krem për duart

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve 40 g
L500.00 L400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për fytyrën

Krem ushqyes me vitaminë E për lëkurë të thatë 40 g
L600.00 L480.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për lëkurë shumë të thatë

Krem ushqyes me vitaminë E & gjalpë kakaoje për lëkurë shumë të thatë 40 g
L800.00 L640.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Pastë për bebe

Pastë me oksid zinku kundër skuqjes në zonën e pelenave 40 g
L400.00 L320.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Pomadë Antidekubitus

Pomadë për mjekimin e dekubituseve te personat që qëndrojnë shtrirë 35 g
L500.00 L400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme 30 g
L500.00 L400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale (përdorim në shtatzëni)

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme për përdorim në shtatzëni 30 g
L500.00 L400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Pomadë antipsoriatike

Pomadë për mjekimin e psoriazës 50 g
L1,200.00 L960.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Pomadë për bebe

Pomadë për ushqimin e lëkurës dhe parandalimin e irritimeve Për bebe, fëmijë dhe të rritur 110 g
L500.00 L400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Pomadë për strija

Pomadë për parandalimin e formimit të strijave 110 g
L800.00 L640.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Pomadë për thembra

Pomadë eksfoljuese dhe zbutëse për thembra të thata dhe të çara 30 g
L500.00 L400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Farmaci “Daja” Solucion për aknet

Solucion alkoolik trajtues për aknet 60 ml
L380.00 L304.00 -20%
Add to cart