info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Locione dhe kremra

Showing 1–20 of 119 results

Ofertë!
-10%

Chicco Natural Sensation Body Lotion

Locion hidratues për trupin për bebe që nga lindja. 150 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Baby Moments Massage oil

Vaj masazhi për bebe. 200 ml
715.00 L 643.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Nappy Cream 4 IN 1

Krem për zonën e pelenave për bebe 0 m+. 100 ml
890.00 L 801.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Sensation Bath Oil

Vaj dushi për bebe. 200 ml
770.00 L 693.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Body Lotion 0 M+

Fluid hidratues për trupin, për bebe që nga lindja. 200 ml
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Sensation Liquid Talc

Pudër talk e lëngshme për bebe. 100 ml
890.00 L 801.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Baby Moments Talcum Powder

Pudër me talk për bebe. 150 gr
340.00 L 306.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Baby Moments Nappy Cream

Krem ushqyes për lëkurën në zonën e pelenave. 50 ml
760.00 L 684.00 L -10%
Shtoje në shportë

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Huile Lavante AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Syndet AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Emollient Barrier Cream

Krem zbutës për fytyrën dhe trupin për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Special Lipid-Replenishing Cream

Krem hidratues për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Hydrating Lipid-Replenishing Body Balm

Balsam trupi hidratues për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 190 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Ω – Plus Cream

Përkujdesje hidratuese dhe zbutëse, specifike për lëkurën me tendencë atopike. 200 ml
2,025.00 L
Shtoje në shportë

Froika U-40 Emulsion

Përkujdesje hidratuese për trupin me 40% ure. 150 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Froika U-3 Cream

Përkujdesje hidratuese për trupin me 3% ure në pwrmbajtje 150 ml
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Froika U-10 Cream

Përkujdesje hidratuese për trupin me 10% ure nw pwrmbajtje 150 ml
1,960.00 L
Shtoje në shportë

Froika Ninolin Oil

Vaj delikat i cili ndihmon në largimin e krustave të qumështit tek bebet. 125 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Froika Froicalm Cream

Krem qetësues me kalaminë specifik për irritime nga faktorë të ndryshëm. 150 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Froika Calamine Lotion

Emulsion me efekt hidratues dhe qetësues me efekt kundër kruajtjeve. 125 ml
1,750.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare