info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing all 36 results

Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

Mikro-emulsion me veti zbutëse dhe qetësuese kundër skuamave të krijuara në lëkurë i përshtatur për të gjithë familjen 30 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sedax Trioxyglycerides Dermo-soothing treatment

Trajtim zbutës, hidratues dhe qetësues për lëkurë të irrituar për të rritur, fëmijë dhe bebe 125 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pastë për bebe

Pastë me oksid zinku kundër skuqjes në zonën e pelenave 40 g
400.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë për bebe

Pomadë për ushqimin e lëkurës dhe parandalimin e irritimeve Për bebe, fëmijë dhe të rritur 110 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Soothing Cream for kids

Krem qetësues natyral i çertifikuar që ndihmon në zbutjen dhe mbrojtjen e zonave të thata ose të ndjeshme të lëkurës së foshnjës tuaj 100 ml
890.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Body Lotion for kids

Locion për aplikim të përditshëm për të mbajtur lëkurën e foshnjës tuaj të qetë dhe të butë 100 ml
790.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Bath Oil for kids

Vaj larës me përbërës organikë natyrorë dhe të çertifikuar me cilësi të lartë 100 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Water Based Cream

Pastë me bazë ujore për bebe mbrojtëse dhe parandaluese 100g
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Ointment

Pomadë pediatrike për zonën e pelenave 50g
1,190.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Body Milk

Qumësht ushqyes trupi për bebe & fëmijë 400ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë

Mister Baby Acqua di Colonia 0 m+

Ujë i parfumuar për bebe 100 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Mister Baby Body Cream 0m+

Krem trupi për bebe 250ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Mister Baby Nappy Protective cream 0m+

Pastë për lëkurën delikate në zonën e pelenave 100ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Mister Baby Face Cream 0m+

Krem fytyre për bebe 50ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Mister Baby Cleansing Milk 0m+

Qumësht pastrues për lëkurën e bebes 0m+ 250ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Lipikar Body Milk

Qumësht ushqyes trupi për lëkurë të thatë 400ml
2,760.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Toleriane Sensitive Cream

Trajtim hidratues qetësues dhe mbrojtës për  bebe & të rritur me lëkurë tepër të ndjeshme 40ml
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Mustela baby massage oil

Vaj masazhi hidratues dhe qetësues për bebe dhe fëmijë 100ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Mustela Stelatria Recovery cream

Krem riparues dhe qetësues për lëkurë të irrituar, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë. 40 ml.
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Mustela cold cream face

Krem ushqyes për lëkurë të thatë, për bebe dhe fëmijë, si përkujdesje e fytyrës, që nga dita e parë e lindjes. 40ml.
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Mustela Hydra Bebe Lait Corps

Mustela qumësht trupi hidratues për lëkurën e bebes dhe të fëmijës. 300ml.
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Mustela Hydra Bebe Facial cream

Mustela krem hidratues për fytyrën që nga dita e parë e lindjes 40 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Mustela Cradle Cap Cream

Mustela krem zbutës dhe qetësues i krustave të qumështit tek bebet. 40ml.
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Mustela 123 Vitamin Barrier Cream – 50 ml

Mustela krem për përkujdesje të lëkurës së të ndenjurave të bebes
850.00 L
Shtoje në shportë

Mustela Stelatopia Creme Emolliente

Stelatopia krem zbutës për lëkura atopike. Për fytyrën dhe trupin. 200 ml.
2,900.00 L
Shtoje në shportë

NaturaVerde Bio Protective and Soothing Cream

Krem mbrojtës organik për lëkurën delikate të të ndenjurave të bebes. 100ml.
750.00 L
Shtoje në shportë

NaturaVerde Bio Soothing Massage Oil

Vaj masazhi organik për lëkurën e bebes.
1,020.00 L
Shtoje në shportë

A-Derma Cytelium Drying Lotion

Cytelium Locion përtharës për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-Derma Cytelium Drying Spray

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 50 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-Derma Dermalibour stick

Dermalibour Stick qetësues dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 8g
1,600.00 L 1,120.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-Derma Exomega Control Lait Emollient

Qumësht zbutës për lëkurë të thatë dhe atopike
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-50%

A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice

Epithelial A.H DUO- Krem Riparues kundër shenjave për lëkurë të ndjeshme dhe të dëmtuar 40ml
2,050.00 L 1,025.00 L -50%
Shtoje në shportë

A-Derma EXOMEGA Control Baume

EXOMEGA Balsam zbutës për lëkura shumë të thata dhe atopike 200ml.
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Klorane Petit Junior Shampooing Demelant

Shampo për fëmijë, për shmpleksjen e flokëve 500 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Klorane Bébé Moisturizing Cream

Krem hidratues për fytyrën dhe trupin 200ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë