info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 14 results

Ofertë!
-15%

Synergy Synfoline 400 mcg

Suplement ushqimor me acid folik në dozën 400 mcg Kuti x 60 kapsula
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Syncadol 2000 UI

Vitaminë D3 në formën e kapsulave xhelatinore Paketim x 30 kapsula
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Omega-3-6-9 1300 mg

Suplement ushqimor me acidet yndyrore omega-3, omega-6 & omega-9 Paketim x 60 kapsula
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Vitamin C 1000 mg

Vitaminë C 1000 mg Paketim x 60 tableta
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Magnesium + B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminë B6 për të rritur Paketim x 60 kapsula
1,250.00 L 1,062.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Omega-3 Natural Fish Oil 1000 mg

Suplement me omega-3 për një jetë sa më të shëndetshme Paketim x 60 kapsula
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Synergy Alpherol Vitamin E
-15%

Synergy Alpherol Vitamin E 400 UI

Suplement ushqimor me vitaminë E Paketim x 30 kapsula
860.00 L 731.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Multi-Vitamins Adults

Suplement për të rriturit që përmban vitamina dhe minerale Paketim x 60 kapsula
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Folic Acid 400 mcg

Acid folik për nënat përpara & gjatë shtatzënisë Paketim x 60 kapsula
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy PreNalact

Suplement ushqimor për femrat gjatë periudhës së shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 60 kapsula
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Osteofit

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet Paketim x 60 kapsula
1,870.00 L 1,589.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Kovital (menaquinone) 80 mcg

Vitaminë K2, menaquinone, në dozën 80 mcg Paketim x 60 tableta
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy NeuroComplex-B

Suplement ushqimor që përmban vitaminat B1, B6 dhe B12 Paketim x 30 tableta
550.00 L 467.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Pre-Natal Multivitamins and Minerals Complex For Pregnancy

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për femrat përpara dhe gjatë shtatzënisë Paketim x 60 kapsula
1,719.60 L 1,461.66 L -15%
Shtoje në shportë