info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Showing all 18 results

Fitobios Cistifit Fast

Suplement ushqimor për personat me cistit 10 bustina
2,740.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Cistifit

Suplement ushqimor për personat me cistit 30 tableta
2,950.00 L
Shtoje në shportë

Catalysis Renalof Capsules

Suplement ushqimor për personat me gurë në veshka 30 kapsula
4,200.00 L
Shtoje në shportë

Healthy Life Bucconox

Formulim ekstraktesh bimore kundër cistitit. Përbërësit natyralë në formulë kontribuojnë në pastrimin e traktit urinar nga bakteret dhe përmirësojnë funksionin e veshkave. 10 kapsula
1,480.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Prostate Support

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të prostatës Kuti x 90 kapsula
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë

Guerriero Citrag Buste

Suplement ushqimor i përshtatshëm për personat që kanë gurë në veshka Paketim x 30 bustina
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Sercran DualAction

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e rrugëve urinare dhe ndihmon në drenimin e lëngjeve Kuti x 30 kapsula
1,384.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Cistexx Buste

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare Paketim x 10 bustina
1,620.00 L 1,458.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Saw Palmetto 500 mg

Suplement me farat e bimës Saw Palmetto për meshkujt që kanë probleme me rrugët urinare dhe prostatën Paketim x 90 kapsula
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Sedacist

Suplement ushqimor me ekstrakte boronice, D-manozë dhe probiotikë për mirëqenien e rrugëve urinare Paketim x 30 kapsula
2,020.00 L 1,717.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Sedacist Rapid

Suplement ushqimor me ekstrakte boronice, D-manozë dhe probiotikë për mirëqenien e rrugëve urinare Paketim x 12 bustina
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë

Fortex Prostamax

Suplement ushqimor për meshkuj që kanë probleme me prostatën dhe rrugët urinare Paketim x 30 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Cranberry Cyst Ovalette

Suplement ushqimor me ekstraktet e boronicës së kuqe për mirëqënien e rrugëve urinare 30 tableta
1,420.00 L 1,207.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Cranberry Cyst Pocket Drink

Suplement ushqimor me ekstraktet e boronicës së kuqe për mirëqënien e rrugëve urinare 16 bustina x 20 ml
1,540.00 L 1,309.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Prosterbe

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore që mbështet funksionimin normal të prostatës dhe rrugëve urinare te meshkujt 30 kapsula
2,270.00 L 1,929.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now D-Mannose 500mg

Suplement me d-manozë për mirëmbajtjen e rrugëve urinare Paketim x 120 kapsula
4,700.00 L 3,995.00 L -15%
Shtoje në shportë

ATC Çaj Prostate Bio

Përzierje bimore për qetësimin e prostatës 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Fier Guri Bio

Çaj bimor me fier guri (ceterach offinarum). 100% organik 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë