info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Rrugët urinare dhe prostata

Showing all 19 results

Delifab Prandium

Suplement ushqimor që ndihmon në eleminimin e gurëve në tëmth, në fazë fillestare Kuti x 30 kapsula
2,229.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Citrag Buste

Suplement ushqimor i përshtatshëm për personat që kanë gurë në veshka Paketim x 30 bustina
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Sercran DualAction

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e rrugëve urinare dhe ndihmon në drenimin e lëngjeve Kuti x 30 kapsula
1,384.00 L
Shtoje në shportë

TwoBee Biocystin

Suplement ushqimor që ruan funksionin normal të traktit urinar dhe parandalon cistitin Paketim x 14 bustina
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Cistexx Buste

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare Paketim x 10 bustina
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Rupisolv Bustine

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare Paketim x 20 bustina
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Renydol Soluzione Orale

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të traktit urinar 250 ml
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Saw Palmetto 500 mg

Suplement me farat e bimës Saw Palmetto për meshkujt që kanë probleme me rrugët urinare dhe prostatën Paketim x 90 kapsula
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Clinicum Prosta Clinic

Suplement ushqimor për rrugët urinare dhe prostatën Paketim x 30 tableta
2,469.90 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Xanacist

Suplement ushqimor që ndihmon në parandalimin dhe trajtimin e cistitit Paketim x 15 tableta
1,700.40 L
Shtoje në shportë

Erba Vita Sedacist

Suplement ushqimor me ekstrakte boronice, D-manozë dhe probiotikë për mirëqenien e rrugëve urinare Paketim x 30 kapsula
2,019.90 L
Shtoje në shportë

Fortex Sterolyt

Suplement ushqimor që ndihmon në shpërbërjen e gurëve apo kristaleve në veshka dhe parandalon formimin e tyre Paketim x 60 kapsula xhelatinore
2,070.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Prostamax

Suplement ushqimor për meshkuj që kanë probleme me prostatën dhe rrugët urinare Paketim x 30 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Cranberry Cyst Ovalette

Suplement ushqimor me ekstraktet e boronicës së kuqe për mirëqënien e rrugëve urinare 30 tableta
1,280.10 L 1,152.09 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Cranberry Cyst Pocket Drink

Suplement ushqimor me ekstraktet e boronicës së kuqe për mirëqënien e rrugëve urinare 16 bustina x 20 ml
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Prosterbe

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore që mbështet funksionimin normal të prostatës dhe rrugëve urinare te meshkujt 30 kapsula
2,100.00 L 1,890.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now D-Mannose 500mg

Suplement me d-manozë për mirëmbajtjen e rrugëve urinare Paketim x 120 kapsula
4,700.00 L 4,230.00 L -10%
Shtoje në shportë

ATC Çaj Prostate Bio

Përzierje bimore për qetësimin e prostatës 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Fier Guri Bio

Çaj bimor me fier guri (ceterach offinarum). 100% organik 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare