info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 12 results

Erba Vita Pectovit Unguento Balsamico

Xhel balsamik që lehtëson frymëmarrjen 50 ml
920.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Emulsione Doposole

Emulsion me veti qetësuese dhe freskuese, që përdoret pas ekspozimit në diell 200 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Magnesium B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminën B6 Paketim x 60 kapsula
1,591.20 L 1,352.52 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Zlievopic

Rroll on që pakëson irritimet që vijnë nga pickimi i insekteve 20 ml
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita FermentFlor Forte

Suplement ushqimor për normalizimin e florës intestinale Paketim x 10 flakonë
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Multivitamineral Mamma

Suplement ushqimor për femrat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 30 tableta
2,780.00 L 2,363.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Ferroev

Suplement ushqimor me pirofosfat hekuri Paketim x 60 kapsula
2,450.00 L 2,082.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita GastroEv

Suplement ushqimor që synon të zvogëlojë aciditetin e stomakut Paketim x 30 tableta të përtypshme
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita CarbonFlor

Suplement ushqimor me karbon dhe ekstrakte bimësh të nevojshëm për eleminimin e gazrave Paketim x 30 kapsula
1,365.00 L 1,160.25 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Sedacist

Suplement ushqimor me ekstrakte boronice, D-manozë dhe probiotikë për mirëqenien e rrugëve urinare Paketim x 30 kapsula
2,020.00 L 1,717.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Sedacist Rapid

Suplement ushqimor me ekstrakte boronice, D-manozë dhe probiotikë për mirëqenien e rrugëve urinare Paketim x 12 bustina
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Pomata Tipo E

Pomadë me ekstrakte bimësh që redukton shqetësimet hemorroidale 50 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë