[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Dobësim dhe nxitje e metabolizmit

Showing 1–20 of 30 results

Ofertë!
-15%

Now Glucomannan 575 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në menaxhimin e peshës trupore Kuti x 180 kapsula
3,340.00 L 2,839.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now L-Arginine

Suplement ushqimor me aminoacidin l-argininë me efekt pozitiv në zgjerimin e enëve të gjakut Kuti x 100 kapsula
1,840.00 L 1,564.00 L -15%
Shtoje në shportë

Salvia Detox çaj

Çaj me veti detoksifikuese 100 g
530.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab L-carnitine Pure

Suplement ushqimor me L-karnitinë Kuti x 10 flakonë
2,250.00 L 2,025.00 L -10%
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Depurativo Antartico

Suplement ushqimor me efekt pastrues të organizmit nga toksinat 500 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Guam Britannia Cell

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e peshës normale trupore Kuti x 30 bustina
4,160.00 L 3,536.00 L -15%
Shtoje në shportë

PromoPharma Xanadepur

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në pastrimin e trupit nga toksinat Kuti x 15 bustina
1,600.05 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Jeshil

Çaj me ekstrakte të çajit jeshil Kuti x 20 bustina
180.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Gianluca Mech Decottopia Lino Rabarbaro

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit intestinal Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Depurativo Antartico

Suplement ushqimor që ndihmon pastrimin e organizmit nga toksinat Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Gianluca Mech Diur-Mech Decottopia

Suplement ushqimor që ndihmon drenimin e lëngjeve trupore Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Metodo 21 Dreno 21

Suplement ushqimor me efekt pastrues të organizmit nga toksinat 100 ml
3,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Esifit Controlla la Fame Sazieta

Suplement ushqimor që pakëson ndjesinë e urisë dhe redukton peshën trupore 180 tableta
3,320.00 L 2,822.00 L -15%
Shtoje në shportë

Physalis Chlorella + Spirulina

Suplement ushqimor me algat spirulinë dhe klorela Kuti x 200 tableta
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Spirulina 100% Pure

Suplement ushqimor me algën spirulinë Kuti x 200 tableta
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Biotin 5000µg

Suplement ushqimor me biotinë dhe vitaminë B5. Paketim me 60 kapsula
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Abopharma L-carnitine 500 mg

Suplement ushqimor me L-carnitine Paketim x 30 kapsula
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë

Promo Pharma Bisk8

Biskotë me përmbajtje të lartë proteinike 60 g
455.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Toskani Artichoke Plus

Suplement ushqimor i lëngshëm me veprim lipolitik, diuretik dhe anti-celulit. 20 ampula x 2 ml
6,500.00 L 5,525.00 L -15%
Shtoje në shportë

Dimagra Protein Cocoa Flavour

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare Paketim x 10 bustina
3,400.00 L
Shtoje në shportë