info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Dobësim dhe nxitje e metabolizmit

Showing 1–20 of 32 results

Ofertë!
-15%

Now Glucomannan 575 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në menaxhimin e peshës trupore Kuti x 180 kapsula
3,340.00 L 2,839.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab L-carnitine Pure

Suplement ushqimor me L-karnitinë Kuti x 10 flakonë
2,250.00 L 2,025.00 L -10%
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Depurativo Antartico

Suplement ushqimor me efekt pastrues të organizmit nga toksinat 500 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Xanadepur

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në pastrimin e trupit nga toksinat Kuti x 15 bustina
1,600.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Jeshil

Çaj me ekstrakte të çajit jeshil Kuti x 20 bustina
180.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Vigor-Mech Decottopia

Suplement ushqimor me veprim tonik dhe energjizues Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Gianluca Mech Decottopia Lino Rabarbaro

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit intestinal Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Depurativo Antartico

Suplement ushqimor që ndihmon pastrimin e organizmit nga toksinat Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Gianluca Mech Diur-Mech Decottopia

Suplement ushqimor që ndihmon drenimin e lëngjeve trupore Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Metodo 21 Dreno 21

Suplement ushqimor me efekt pastrues të organizmit nga toksinat 100 ml
3,200.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Diur-Mech

Suplement ushqimor që mundëson drenimin e lëngjeve trupore 250 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Call Girl Brand Dieters Drink

Caj dietik për femra dhe meshkuj Paketim x 12 bustina
390.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Slim-Kombu

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e peshës normale trupore 500 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Esi-fit Controlla la Fame Appetito

Suplement ushqimor që pakëson ndjesinë e urisë 60 tableta
2,160.00 L 1,836.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Esifit Controlla la Fame Sazieta

Suplement ushqimor që pakëson ndjesinë e urisë dhe redukton peshën trupore 180 tableta
3,320.00 L 2,822.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Spirulina 100% Pure

Suplement ushqimor me algën spirulinë Kuti x 200 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Fat Burner Plus

Suplement ushqimor që ndihmon në djegien/humbjen e masës dhjamore Kuti x 20 flakonë
5,200.00 L 4,680.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Biotin 5000µg

Suplement ushqimor me biotinë dhe vitaminë B5. Paketim me 60 kapsula
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Abopharma L-carnitine 500 mg

Suplement ushqimor me L-carnitine Paketim x 30 kapsula
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë

Promo Pharma Bisk8

Biskotë me përmbajtje të lartë proteinike 60 g
455.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare