info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Neostrata

Showing 1–20 of 40 results

Ofertë!
-25%

Neostrata Restore Daytime Protection Cream Spf 23

Krem dite me efekt hidratues, anti-rrudhë dhe mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB 40 g
4,730.00 L 3,547.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Resurface Glycolic Renewal Smoothing Cream 10% AHA

Krem hidratues me efekt eksfoliues 40 g
4,500.00 L 3,375.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neosrata Restore Bionic Face Serum

Serum hidratues intensiv për lëkurë të thata dhe të ndjeshme 30 g
6,750.00 L 5,062.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Correct Intensive Renewal Comprehensive Retinol 0.3% Night Serum

Serum me përmbajtje retinoli dhe acidi hialuronik, formuluar për të përmirësuar tonalitetin dhe teksturën e lëkurës 30 ml
9,800.00 L 7,350.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Resurface High Potency Cream 20 Bionic AHA

Krem me veprim eksfoljues dhe anti-rrudhë për lëkura të maturuara 30 g
4,970.00 L 3,727.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Correct Firming Collagen Booster

Serum që nxit prodhimin e kolagjenit në lëkurë 30 ml
8,880.00 L 6,660.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Clarify Exfoliating Mask

Maskë eksfoljuese për lëkura të yndyrshme 75 ml
5,400.00 L 4,050.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Restore Bionic Lotion Skin Fortifying Moisturizer for Face and Body

Hidratues anti-rrudhë për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme në zonën e fytyrës dhe trupit 200 ml
5,490.00 L 4,117.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Correct Comprehensive Retinol Eye Cream

Krem me përmbajtje retinoli dhe peptidesh për trajtimin e zonës rreth syve 15 ml
6,200.00 L 4,650.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Resurface Ultra Daytime Smoothing Cream Spf 20

Krem dite hidratues me faktor mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB Spf 20 40 g
5,270.00 L 3,952.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Tripple Firming Neck Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën e qafës dhe dekoltesë 80 g
9,200.00 L 6,900.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Resurface Smooth Daily Peel 10AHA+ Aminofil

Trajtim peeling me efekt eksfoljues për përdorim të përditshëm 60 ml & 36 pambukë
6,770.00 L 5,077.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Targeted Treatment Renewal Cream 12 PHA

Krem hidratues me efekt eksfoljues 40 g
4,970.00 L 3,727.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Enlighten Skin Brightener with Spf 35

Krem hidratues, eleminues i njollave kafe dhe mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB me Spf 35 40 g
7,200.00 L 5,400.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Enlighten Pigment Lightening Gel 10% AHA-PHA

Xhel zbardhues për lëkurë me njolla 40 g
3,400.00 L 2,550.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Resurface Problem Dry Skin Cream 20 AHA-PHA

Krem ushqyes dhe hidratues per lëkurë shumë te thatë kryesisht për thembrat, bërrylat dhe gjunjët 100 g
4,720.00 L 3,540.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Clarify Targeted Clarifying Gel

Xhel për trajtimin e akneve aktive dhe pikave të zeza në lëkurat me tendencë akneike. 15 g
3,550.00 L 2,662.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Skin Active Cellular Restoration

Krem nate rigjenerues për lëkurën. 50 g
8,900.00 L 6,675.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Clarify Mandelic Mattifying Serum

Serum anti-rrudhë, i cili minimizon poret & redukton yndyrën e tepërt në lëkurë. 30 ml
4,400.00 L 3,300.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash

Shkumë larëse pa sapun me efekt eksfoljues, formuluar me acid glikolik dhe acid laktobionik. 100 ml
4,550.00 L 3,412.50 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping