info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 39 results

Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Daytime Protection Cream Spf 23

Krem dite me efekt hidratues, anti-rrudhë dhe mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB 40 g
4,730.00 L 3,784.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Glycolic Renewal Smoothing Cream 10% AHA

Krem hidratues me efekt eksfoliues 40 g
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neosrata Restore Bionic Face Serum

Serum hidratues intensiv për lëkurë të thata dhe të ndjeshme 30 g
6,750.00 L 5,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Intensive Renewal Comprehensive Retinol 0.3% Night Serum

Serum me përmbajtje retinoli dhe acidi hialuronik, formuluar për të përmirësuar tonalitetin dhe teksturën e lëkurës 30 ml
9,800.00 L 7,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Firming Collagen Booster

Serum që nxit prodhimin e kolagjenit në lëkurë 30 ml
8,880.00 L 7,104.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Clarify Exfoliating Mask

Maskë eksfoljuese për lëkura të yndyrshme 75 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Bionic Lotion Skin Fortifying Moisturizer for Face and Body

Hidratues anti-rrudhë për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme në zonën e fytyrës dhe trupit 200 ml
5,490.00 L 4,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Comprehensive Retinol Eye Cream

Krem me përmbajtje retinoli dhe peptidesh për trajtimin e zonës rreth syve 15 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Ultra Daytime Smoothing Cream Spf 20

Krem dite hidratues me faktor mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB Spf 20 40 g
5,270.00 L 4,216.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Tripple Firming Neck Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën e qafës dhe dekoltesë 80 g
9,200.00 L 7,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Smooth Daily Peel 10AHA+ Aminofil

Trajtim peeling me efekt eksfoljues për përdorim të përditshëm 60 ml & 36 pambukë
7,200.00 L 5,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Enlighten Skin Brightener with Spf 35

Krem hidratues, eleminues i njollave kafe dhe mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB me Spf 35 40 g
7,200.00 L 5,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Enlighten Pigment Lightening Gel 10% AHA-PHA

Xhel zbardhues për lëkurë me njolla 40 g
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Problem Dry Skin Cream 20 AHA-PHA

Krem ushqyes dhe hidratues per lëkurë shumë te thatë kryesisht për thembrat, bërrylat dhe gjunjët 100 g
5,090.00 L 4,072.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Clarify Targeted Clarifying Gel

Xhel për trajtimin e akneve aktive dhe pikave të zeza në lëkurat me tendencë akneike. 15 g
3,550.00 L 2,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Skin Active Cellular Restoration

Krem nate rigjenerues për lëkurën. 50 g
8,900.00 L 7,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Skin Active Firming Dermal Replenishment

Krem i cili hidraton në mënyrë intensive dhe të menjëhershme lëkurën. 50 g
9,000.00 L 7,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Skin Active Tri-Therapy Lifting Serum

Serum anti-rrudhë i përqëndruar me Aminofil, Glukonolakton dhe Acid Hialuronik. 30 ml
10,300.00 L 8,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Clarify Mandelic Mattifying Serum

Serum anti-rrudhë, i cili minimizon poret & redukton yndyrën e tepërt në lëkurë. 30 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash

Shkumë larëse pa sapun me efekt eksfoljues, formuluar me acid glikolik dhe acid laktobionik. 100 ml
4,850.00 L 3,880.00 L -20%
Shtoje në shportë