info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 14 results

Bambo Nature Hair & Body Wash for kids

Shampo pastruese delikate për flokët dhe trupin e fëmijëve 150 ml
790.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Soothing Cream for kids

Krem qetësues natyral i çertifikuar që ndihmon në zbutjen dhe mbrojtjen e zonave të thata ose të ndjeshme të lëkurës së foshnjës tuaj 100 ml
890.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Body Lotion for kids

Locion për aplikim të përditshëm për të mbajtur lëkurën e foshnjës tuaj të qetë dhe të butë 100 ml
790.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Bath Oil for kids

Vaj larës me përbërës organikë natyrorë dhe të çertifikuar me cilësi të lartë 100 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Tear Clear Baby Shampoo

Shampo me përbërës të certifikuar natyralë dhe organikë pë r flokët dhe lëkurën e ndjeshme të foshnjës 500 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature XL ( 18 kg +) Pants nr 6

Pelena në formë mbathjesh për bebe me peshë18 kg+ 18 pelena
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature XL ( 16- 30 kg) Diapers nr 6

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 16-30 kg
1,350.00 L2,300.00 L
Përzgjidhni mundësi

Bambo Nature Junior (12- 18 kg) Pants nr 5

Pelena në formë mbathjesh për bebe me peshë 12-18 kg 19 pelena
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Junior (12- 18 kg) Diapers nr 5

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 12-18 kg
1,350.00 L2,400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Bambo Nature Maxi (7-14 kg) Diapers nr 4

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 7-14 kg
1,350.00 L2,400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Bambo Nature Midi (4-8 kg) Diapers nr 3

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 4-8 kg
1,350.00 L2,400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Bambo Nature Mini(3-6 kg) Diapers nr 2

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 3-6 kg 30 pelena
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Newborn(2-4 kg) Diapers nr 1

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 2-4 kg 22 pelena
950.00 L
Shtoje në shportë

Bambo Nature Wet Wipes

Letra të lagura pastruese për bebe, të përshtatshme t'u marrë kudo me vete Paketim me 80 copë
350.00 L
Shtoje në shportë