info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 53 results

Ofertë!
-10%

Alta Natura Man Gel Dopo Barba

Xhel pas rrojes me veprim qetësues 75 ml
2,200.00 L 1,980.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Man BagnoDoccia Classico

Shampo për trupin, për meshkuj 300 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Man BagnoDoccia Intense

Shampo për trupin, për meshkuj 300 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Man Shampoo Barba

Shampo pastruese për mjekrën 150 ml
2,200.00 L 1,980.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Man Olio da Barba

Vaj zbutës dhe hidratues për mjekrën 30 ml
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura VMag Sachets

Suplement ushqimor me 9 kripëra magnezi 18 bustina
Lexoni më tepër
Ofertë!
-10%

Alta Natura Sanalex

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin 20 tableta
2,550.00 L 2,295.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Ginseng and Carnitine

Suplement ushqimor me veprim antioksidant dhe tonik 10 flakonë
2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Guarana and Carnitine

Suplement ushqimor me veprim tonik dhe energjizant 10 flakonë
2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Multivitaminico

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur 30 kapsula
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Magnesium and Potassium

Suplement ushqimor me magnez dhe kalium 36 bustina
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Levior Delicate

Suplement ushqimor që përmirëson lëvizshmërinë e traktit intestinal 10 bustina
1,270.00 L 1,143.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Levior Tisana

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit intestinal 150 g
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura CalcoCyst Oral Solution

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit urinar 250 ml
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura CalcoCyst Sachets

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit urinar 30 bustina
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura CalcoCyst

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit urinar 30 tableta
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Ansiophil Quick Spray

Suplement ushqimor që ju relakson dhe përmirëson humorin 20 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Bedren

Solucion oral me veprim depurativ 500 ml
2,320.00 L 2,088.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Alta Natura Echitos Adulti Soluzione

Shurup bimor për qetësimin e kollës 200 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Alta Natura Selux 400 mg

Suplement ushqimor me selen Kuti x 60 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë