info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 34 results

Ofertë!
-30%

Curaprox Limited Pink Edition

Paketim promocional me 6 furça dentare ultra të buta
3,350.00 L 2,345.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Travel Set Orange

Set udhëtimi CURAPROX për përkujdesjen e higjenës orale.
1,270.00 L 1,016.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Travel Set Magneta

Set udhëtimi CURAPROX për përkujdesjen e higjenës orale.
1,260.00 L 1,008.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Travel Set Yellow

Set udhëtimi CURAPROX për përkujdesjen e higjenës orale.
1,270.00 L 1,016.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Travel Set Green

Set udhëtimi CURAPROX për përkujdesjen e higjenës orale.
1,260.00 L 1,008.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox CS5460 Ortho Toothbrush

Furçë dhëmbësh ultra e butë për aparatura dentale Paketim x 1 furçë
740.00 L 592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460

Furçë dhëmbësh ultra e butë Paketim x 1 furçë
680.00 L 544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox CS Surgical Toothbrush

Furçë dhëmbësh specifike për personat që i janë nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në gojë Paketim x 1 furçë
790.00 L 632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Soft Toothbrush 1560

Furçë dhëmbësh e butë Paketim x 1 furçë
680.00 L 544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Single Toothbrush CS1006

Furçë dhëmbësh "teke" për pastrimin e plotë të dhëmbëve tuaj Paketim x 1 furçë
740.00 L 592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460 Trio

Furçë dhëmbësh ultra e butë Paketim x 3 furça
1,570.00 L 1,256.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Smart Toothbrush CS7600

Furçë dhëmbësh për fëmijë mbi 5 vjeç dhe të rritur
680.00 L 544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Teething Ring with Massaging Toothbrush 2 m+

Kruajtëse dhëmbësh për fëmijë mbi 2 muajsh Paketim x 1 copë
1,420.00 L 1,136.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Regular Plus

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse
1,100.00 L 880.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Curaprox Super Soft Toothbrush 3960

Furçë dhëmbësh super e butë Paketim x 1 furçë
680.00 L 544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Enzycal 1450ppm Toothpaste

Pastë dhëmbësh Enzycal 1450 75 ml
950.00 L 760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Enzycal 950ppm Toothpaste

Pastë dhëmbësh Enzycal 950 75 ml
950.00 L 760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Prime Plus Handy

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse e vogël
1,100.00 L 880.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Curaprox Enzycal ZERO Toothpaste

Pastë dhëmbësh Enzycal ZERO
950.00 L 760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Prime Plus

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse
920.00 L928.00 L
Përzgjidhni mundësi