info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 20 results

Ofertë!
-20%

Taxofit Magnesium Forte 600 mg

Suplement ushqimor me magnez, për muskujt, zemrën dhe energji 30 tableta
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now L-Carnitine 500 mg

Suplement ushqimor me l-karnitinë 60 kapsula
3,160.00 L 2,686.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Magnesium Forte

Suplement ushqimor me magnez, për të rritur 60 tableta
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë

Aesculapius Argivit Sachets

Suplement ushqimor me vitamina, minerale dhe aminoacide 14 bustina
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura VMag Sachets

Suplement ushqimor me 9 kripëra magnezi 18 bustina
Lexoni më tepër

ABC Farmaceutici Tonogen Plus

Suplement ushqimor që ndihmon në pasjen e një metabolizmi energjik normal 22 bustina
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Trace Minerals Magnesium Glycinate

Suplement ushqimor me glicinat magnezi 90 kapsula
3,580.00 L
Shtoje në shportë

Trace Minerals Magnesium Gummies

Suplement ushqimor me magnez, në formën e arushëve të përtypshëm 120 arushë të përtypshëm
4,455.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liquid Magnesium

Magnez i lëngshëm, me një sërë benefitesh në organizëm 237 ml
3,650.00 L 3,102.50 L -15%
Shtoje në shportë

Bio Health Bio K Mag

Suplement ushqimor me kripëra për të rritur Kuti x 30bustina
2,095.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Vmag

Suplement ushqimor që kombinon 9 kripëra të ndryshme të magnezit për një efikasitet sa më të lartë Paketim x 60 tableta të përtypshme
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Magnesio-Calcio-D3

Suplement ushqimor që mbështet funksionin e kockave dhe muskujve Paketim x 18 bustina
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë

Promo Pharma Bisk8

Biskotë me përmbajtje të lartë proteinike 60 g
455.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Abopharma Magnesium

Suplement ushqimor me magnez Paketim x 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Liquid Magnesium Citrate 815 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi Paketim x 20 bustina
910.00 L 819.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Arthro Active

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet Paketim x 14 bustina
2,193.00 L 1,973.70 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv B-Complex

Kompleks i vitaminave të grupit B për mirëqënien e përgjithshme të individit Paketim x 45 tableta
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Magnesium, Calcium+ D3 Direct

Suplement ushqimor i nevojshëm për muskujt dhe kockat Paketim x 20 bustina
1,130.00 L 960.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Jointace Sport

Integrator për persona që merren me aktivitet fizik. Kuti x 30 tableta.
2,499.90 L 2,124.92 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
1,235.00 L 1,049.75 L -15%
Shtoje në shportë