info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 18 results

Ofertë!
-30%

Ducray Anacaps Progressiv

Suplement ushqimor kundër rënies kronike të flokëve 30 kapsula
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë

Ducray Elution shampoing

Shampo trajtuese mbrojtëse 400 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Diaseptyl spray

Spray antiseptik për lëkurë të dëmtuar 125 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Ducray Neoptide Homme Lotion

Locion për meshkuj, kundër rënies së flokëve 100 ml
7,000.00 L 3,500.00 L -50%
Shtoje në shportë

Ducray Extra-Doux Shampoo

Shampo për flokë delikatë 400 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Kertyol P.S.O. Shampoo

Shampo për gjëndje skuamoze të paraqitur me pllaka në lëkurën e kokës 200 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Anaphase Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 400 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Neoptide Lotion

Locion kundër rënies së flokëve te femrat 3 x 30 ml
7,000.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Melascreen UV Creme Riche SPF 50 +

Krem kundër njollave kafe, mbrojtës nga dielli, për lëkura të thata 40 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Sabal Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 200 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Ducray Melascreen Depigmenting Intense Care

Trajtim intensiv kundër njollave të errëta në fytyrë dhe dekolte 30 ml
4,300.00 L 2,150.00 L -50%
Shtoje në shportë

Ducray Squanorm Shampoo Dry Dandruff

Shampo për flokë me zbokth të thatë 200 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Kelual DS Shampoo

Shampo trajtuese kundër zbokthit me përbërës antimikrobialë dhe eksfoljues 100 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Squanorm Shampoo Oily Dandruff

Shampo për zbokth të yndyrshëm 200 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Kelual DS cream

Krem për aplikim në zonat sebo-skuamoze në fytyrë (qepalla, vetulla, rrëzë hundës) dhe rreth flokëve 40 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Sensinol Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm 200 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Ducray Nutricerat Shampoo

Shampo për flokë të thatë e të dëmtuar që kanë humbur gjallërinë 400 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokët e thatë, të ashpër e të dëmtuar 150 ml
2,500.00 L 1,250.00 L -50%
Shtoje në shportë