info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 22 results

Ofertë!
-20%

Uriage Pruriced SOS After-Sting Soothing Care

Qetëson irritimet dhe kruarjet si pasojë e pickimit nga insektet ose alergjisë nga bimët 15 ml
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

Fissan Piccolo Mio Spray Rinfrescante

860.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Crilen Cream

Krem hidratues dhe mbrojtës nga pickimet e mushkonjave 50 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë

Autan Family Care Dry Spray

Spraj i thatë kundër pickimeve nga mushkonjat 100 ml
650.00 L
Shtoje në shportë

Autan Defence Plant Based Lotion

Qumësht kundër pickimeve nga mushkonjat 50 ml
650.00 L
Shtoje në shportë

Autan Defence Plant Based Spray

Spraj kundër pickimeve nga mushkonjat 100 ml
650.00 L
Shtoje në shportë

Acty Patch Aromatici Citronella

Ngjitëse kundër pickimit nga insektet Kuti x 36 ngjitëse
550.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Perfumed Bracelet With Citronella

Byzylyk me aromë, kundër pickimit të insekteve
300.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Anti-Mosquito Spray

Spraj kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
890.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Colored and Parfumed Stickers

Ngjitës kundër mushkonjave me aromë eukalipti dhe citronela. Paketim 12 copë
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Anti-Mosquito Device

Pajisje me ultratinguj kundër insekteve
1,980.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Cream Moisturizing And Protective Anti-Mosquitoes

Krem kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Anti-Mosquito Roll-On

Roll-on kundër pickimit të mushkonjave. 60 ml
780.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Natural Post-Bite Roll-On

Roll-on qetësues pas pickimit të mushkonjave. 10 ml
620.00 L
Shtoje në shportë

Froika Cinolin Cream

Krem i cili siguron mbrojtje nga pickimi i insekteve. 125 ml
1,820.00 L
Shtoje në shportë

Froika After Bite Gel

Xhel qetësues pas pickimeve. 40 ml
1,430.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept SOS After Bite

Roll-on, i cili qetëson lëkurën pas pickimit të insekteve ose djegieve nga kandili i detit. 15 ml
560.00 L 448.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept Insect Lotion

Locion në formë spray kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
1,340.00 L 1,072.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Set pushimesh 7 – Fëmijë

Produktet e nevojshme të pushimeve për fëmijë
6,520.00 L 5,400.00 L -17%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Frezyderm Kids Sun + Nip SPF 50+

Locion mbrojtës kundër diellit për fytyrën dhe trupin. Mbrojtje e sigurtë nga insektet. 175 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë