info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Produkte kundër pickimit të insekteve

Showing all 16 results

GSK Fenistil Rroll-on

Rroll-on efikas në trajtimin e pickimeve nga insektet 8 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Acty Patch PostPuntura Family

Ngjitëse që qetësojnë kruarjen dhe irritimin nga pickimet e mushkonjave/insekteve Kuti x 30 ngjitëse
270.00 L
Shtoje në shportë

Acty Patch Aromatici Citronella

Ngjitëse kundër pickimit nga insektet Kuti x 36 ngjitëse
490.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Anti-Mosquito Spray

Spraj kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
840.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Colored and Parfumed Stickers

Ngjitës kundër mushkonjave me aromë eukalipti dhe citronela. Paketim 12 copë
1,240.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Anti-Mosquito Device

Pajisje me ultratinguj kundër insekteve
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Cream Moisturizing And Protective Anti-Mosquitoes

Krem kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
730.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Anti-Mosquito Roll-On

Roll-on kundër pickimit të mushkonjave. 60 ml
700.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Natural Post-Bite Roll-On

Roll-on qetësues pas pickimit të mushkonjave. 10 ml
550.00 L
Shtoje në shportë

Froika Cinolin Cream

Krem i cili siguron mbrojtje nga pickimi i insekteve. 125 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept SOS After Bite

Roll-on, i cili qetëson lëkurën pas pickimit të insekteve ose djegieve nga kandili i detit. 15 ml
560.00 L 476.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Insect Lotion

Locion në formë spray kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
1,240.00 L 1,054.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Set pushimesh 6 – Bebe

Produktet e nevojshme të pushimeve për bebe
5,280.00 L 3,830.00 L -27%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Kids Sun + Nip SPF 50+

Locion mbrojtës kundër diellit për fytyrën dhe trupin. Mbrojtje e sigurtë nga insektet. 175 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Crilen After Nip Gel

Xhel qetësues për lëkurë të irrituar. 30 ml
950.00 L 760.00 L -20%
Shtoje në shportë

Erba Vita Zlievopic

Rroll on që pakëson irritimet që vijnë nga pickimi i insekteve 20 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare