info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 11 results

Nafazolinë Spraj 0.1%

Spraj nazal me veprim dekongjestionant Flakon x 10 ml
229.00 L
Shtoje në shportë

Operil P Spray 0.025% (oxymetazolinë)

Spraj nazal për fëmijë 2-7 vjeç 10 ml
388.00 L
Shtoje në shportë

Operil 0.05% Nasal Drops

Dekongjestionant nazal (oksimetazolinë) 10 ml
405.00 L
Shtoje në shportë

Operil P 0.025% Nasal Drops

Dekongjestionant nazal (oksimetazolinë) 10 ml
371.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Solucion fiziologjik 0.9%

Pika për hundë Flakon x 10 ml
99.00 L
Shtoje në shportë

Rinerge nasal spray (oxymetazolinë)

Spraj nazal dekongjestionant Flakon x 10 ml
622.00 L
Shtoje në shportë
Operil spray FarmaOn

Operil Spray 0.05% (oxymetazoline)

Spraj nazal me veprim dekongjestionant Flakon x 10 ml
422.00 L
Shtoje në shportë

Snup 0.1% spraj nazal (xylometazolinë)

Spraj nazal dekongjestionant 10 ml
421.00 L
Shtoje në shportë

Snup 0.5% spraj nazal (xylometazolin)

Spraj nazal dekongjestionant 10 ml
387.00 L
Shtoje në shportë

Rinofluimucil spraj nazal

Spraj për të rritur dhe fëmijë mbi 12 vjeç
602.00 L
Shtoje në shportë

Actisoufre Spray

Spraj nazal dhe oral për sëmundjet inflamatore, kronike të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes 150 ml
975.00 L
Shtoje në shportë