info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Pingo

Showing all 10 results

Pingo Ultra Soft Mini 3

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 4-9kg. Paketim me 44 pelena.
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Pingo Ultra Soft Junior 5

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 11-25kg. Paketim me 36 pelena.
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Pingo Ultra Soft XL 6

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 15-30 kg. Paketim me 32 pelena.
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Pingo Ultra Soft Pants Maxi 4

Pelena ekologjike në formë mbathjesh për fëmijë me peshë nga 7-18 kg. Paketim me 30 pelena.
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Pingo Ultra Soft Pants Junior 5

Pelena ekologjike në formë mbathjesh për fëmijë me peshë nga 15-25 kg. Paketim me 28 pelena.
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Pingo Ultra Soft Pants XL 6

Pelena ekologjike në formë mbathjesh për fëmijë me peshë 16+ kg. Paketim me 26 pelena.
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Pingo Ultra Soft Maxi 4

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 7-18 kg. Paketim me 40 pelena.
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Pingo Ultra Soft Mini 2

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë 3-6 kg. Paketim me 42 pelena.
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Pingo Ultra Soft Wipes

Letra të lagura. Paketim me 80 copë.
400.00 L
Shtoje në shportë

Pingo Ultra Soft New Born 1

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë 2-5 kg. Paketim me 27 pelena.
950.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare