[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Aptamil

Showing all 19 results

Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Organic 1 Bio

Qumësht formulë ORGANIK për fëmijë 0-6 muaj 800 g
3,200.00 L 2,880.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Follow on milk ready to drink 2

Qumësht formulë i lëngshëm për bebe, i përshtatshëm nga 6-12 muaj 200 ml
300.00 L 270.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Premature Ready to feed

Qumësht i lëngshëm për bebet premature 70 ml
200.00 L 180.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-13%

Nutricia Aptamil First Instant milk ready to feed 1

Qumësht formulë i lëngshëm për bebe, i përshtatshëm që nga lindja 200 ml
300.00 L 261.00 L -13%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Çanta e Maternitetit S

Set promocional me produktet më të nevojshme për çantën e maternitetit
8,865.00 L 7,700.00 L -13%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil AR 1

Qumësht formulë për bebe deri në 6 muajsh që kanë probleme me refluksin 400 g
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Kindermilch 1+

Qumësht formulë që rrit mbrojtjen imunitare. i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç. 600 g
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Kindermilch 2+

Qumësht formulë që rrit mbrojtjen imunitare. i përshtatshëm për fëmijë mbi 2 vjeç. 600 g
2,290.00 L 2,061.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil AR 2

Qumësht formulë për bebe nga 6 deri në 12 muajsh që kanë probleme me refluksin 400 g
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil First Infant Milk Ready to Feed

Qumësht i përgatitur, për fëmijët nga 0-6 muaj. 70ml
170.00 L 153.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pregomin Allergy Digestive Care

Qumësht për fëmijë që shfaqin reaksion alergjik ndaj qumështit të lopës. 400g
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Premature Milk

Qumësht Aptamil për fëmijë që lindin para kohe. 400 g
2,200.00 L 1,980.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Comfort 2

Qumësht për fëmijë 6-12 muaj, që kanë probleme me tretjen. 400g
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Comfort 1

Qumësht për fëmijë 0-6 muajsh që kanë probleme me tretjen. 400g
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Lactose Free Milk

Qumësht Aptamil pa laktozë, për fëmijë që nga lindja. 400g .
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra Follow On Formula 2

Qumësht formulë për fëmijë nga 6-12 muaj
1,341.00 L2,520.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra 3 Growing Up Milk

Qumësht formulë për fëmijë 1 - 2 vjeç.
1,440.00 L2,520.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil Growing Up Milk 4

Qumësht formulë për fëmijë mbi 2 vjeç.
1,490.00 L 1,341.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra 1

Qumësht formulë, për fëmijë 0 - 6 muaj
1,440.00 L2,520.00 L
Përzgjidhni mundësi