[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Lëkurë kuperoze

Showing 1–20 of 44 results

Isispharma Metroruboril A.Z Cream

Krem hidratues me veprim kundёr skuqjes dhe rozaceas 30 ml
2,652.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Ruboril S Expert

Krem hidratues pёr lehtёsimin e skuqjes dhe mbrojtjes vaskulare 40 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Sun Ruboril Expert 50 + Tinted

Mbrojtje optimale ndaj UVA/UVB me Spf 50+, pёr lёkurё tё ndjeshme me rozacea. 40 ml
1,310.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Roséliane CC Cream SPF 50+ Teinte Claire, mbrojtës, mbulues, rosacea

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese, specifike për lëkurë rosacea. Faktor mbrojtës 50. Pigment natyral. 40 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Tolerance Control Crème Apaisante Restauratrice

Krem rigjenerues dhe qetësues për lëkurë hipersensitive dhe alergjike Tub x 40 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

AVENE TOLERANCE HYDRA-10 MOISTURIZING CREAM

Hidratues biomimetik 48H* 100% me origjinë natyrale dhe me tolerancë të lartë, pa konservues apo parfum. 40 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

AVENE TOLERANCE HYDRA-10 MOISTURIZING FLUID

Hidratues biomimetik 48H* 100% me origjinë natyrale dhe me tolerancë të lartë, pa konservues apo parfum. 40 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë

Canova Sensiven P22 Soothing Cream

Krem mbrojtës që redukton skuqjen e lëkurës së prekur nga rosacea. 50 ml
3,320.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Gel Couperose

Xhel hidratues dhe qetësues specifik për lëkurën e prirur nga skuqjes. 50 ml
2,770.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (skin with vascular problems)

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë me rosacea. 50 ml
3,499.00 L 2,099.40 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris N Capilar-Tone Even Skin Tone CC SPF 30

CC krem me SPF 20 për lëkurë të ndjeshme, veçanërisht për lëkurë kuperoze. 40 ml
3,292.00 L 2,633.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris Puri-Capiliqmusse Gentle Cleansing Face Foam

Shkumë e butë për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe zonës së syve, për lëkurë me kapilarë të zgjeruar, skuqje dhe eritemë progresive. 150 ml
2,253.00 L 1,802.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris N Vita-Capilaril Moisturizing-Strengthening Face Cream SPF 20

Përkujdesje hidratuese me SPF 20, për lëkurë të ndjeshme dhe me kapilarë të dukshëm. 50 ml
2,551.00 L 2,040.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Sensitive A-R Cream

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese për lëkurë shumë të ndjeshme, me tendencë rosacea. 40 ml
2,730.00 L 2,184.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Redness Calm Correcting Day Cream SPF 20

Krem hidratues, trajtues dhe mbrojtës, formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme me tendencë skuqje. 40 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Redness Calm Rich Day Cream SPF 20

Përkujdesje hidratuese me SPF 20, e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe rosacea. 40 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Redness Calm Anti-Ageing Night Cream

Krem nate hidratues me veti anti-rrudhë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe rosacea. 40 ml
4,450.00 L 3,115.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Redness Calm Concentrate Cream

Hidratues intensiv dhe trajtues për lëkurë të ndjeshme dhe kuperoze. 40 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Redness Calm Soothing Cleansing Foam

Pastrues në formë shkume me efekt qetësues për lëkurë me tendencë rosacea. 150 ml
1,900.00 L 1,330.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR CC Cream Light SPF 30

Krem korrigjues, unifikues i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj rosacea. 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë