info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Lëkurë kuperoze

Showing 1–20 of 31 results

Ofertë!
-20%

Avene Tolerance Control Crème Apaisante Restauratrice

Krem rigjenerues dhe qetësues për lëkurë hipersensitive dhe alergjike Tub x 40 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë

Canova Sensiven Zelaic Soothing Cream

Krem zbutës intensiv, i përshtatshëm për lëkurë kuperoze. 50 ml
3,460.00 L
Shtoje në shportë

Canova Sensiven P22 Soothing Cream

Krem mbrojtës që redukton skuqjen e lëkurës së prekur nga rosacea. 50 ml
3,320.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris N Capilar-Tone Even Skin Tone CC SPF 30

CC krem me SPF 20 për lëkurë të ndjeshme, veçanërisht për lëkurë kuperoze. 40 ml
3,292.00 L 2,633.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris Puri-Capiliqmusse Gentle Cleansing Face Foam

Shkumë e butë për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe zonës së syve, për lëkurë me kapilarë të zgjeruar, skuqje dhe eritemë progresive. 150 ml
1,930.00 L 1,544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris N Vita-Capilaril Moisturizing-Strengthening Face Cream SPF 20

Përkujdesje hidratuese me SPF 20, për lëkurë të ndjeshme dhe me kapilarë të dukshëm. 50 ml
2,551.00 L 2,040.80 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Sensitive A-R Cream

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese për lëkurë shumë të ndjeshme, me tendencë rosacea. 40 ml
2,160.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sensitive Red Skin

Hidratues për lëkurat e ndjeshme, kuperoze dhe me kapilarë të dukshëm 50 ml
3,280.00 L 2,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Angio Preventi Nano-Vit. E Redness Correcting Day Cream SPF 20+

Krem hidratues, trajtues dhe mbrojtës, formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme me tendencë skuqje. 40 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Angio Preventi Micellar Water

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme kuperoze. 500 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR CC Cream Light SPF 30

Krem korrigjues, unifikues i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj rosacea. 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR Intensive Anti-redness Care

Krem hidratues intensiv për lëkurë kuperoze. 30 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR Anti-redness Care

Krem hidratues për lëkurë kuperoze. 30 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Reactive Neutralizing Serum

Serum i lehtë freskues, i cili eleminon skuqjen, përmirëson barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe e qetëson atë nga mbindjeshmëria. 29 g
6,770.00 L 5,416.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydro 24h Reactive Skin

Krem hidratues 24 orësh me probiotikë për lëkurë sensitive dhe me tendencë skuqje. 50 ml
4,017.00 L 2,008.50 L -50%
Shtoje në shportë

X-Ingredients 7-Panthenol & Bisabolol

Serum për lëkurë të ndjeshme me tendencë skuqjeje. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Legere Soothing Cream

Krem hidratues për lëkurë normale dhe të ndjeshme 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Couperose Expert Concentrate

Serum për lëkurë kuperoze 50 ml
6,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Couperose Cream

Krem për lëkurë kuperoze 50 ml
6,100.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping