info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 11 results

Ofertë!
-10%

Chicco Medibaby Mini Kit Umbilical Cord Dressing

Set për kujdesin e kërthizës së bebit pas lindjes.
910.00 L 819.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC Bende-A-Rete Elastica Torace e Addome

Kit për mjekimin e kraharorit dhe barkut
390.00 L 351.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC Bende-A-Rete Elastica Gambe e Ginocchia

Kit për mjekimin e gjurit dhe këmbëve
310.00 L 279.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC Bend-A-Rete Elastica Dita

Kit për mjekimin e gishtave
220.00 L 198.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC Self Fix

Fasho llastiku me vetëngjitje
189.00 L297.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

PIC Bend-a-rete Piedi e Braccia

Kit për mjekimin e plagëve në këmbë e krahë
260.00 L 234.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC Dress Fix

Fasho pambuku
49.50 L90.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

PIC Bend-A-Rete Ombelicale

Fasho elastike dhe garza për zonën e kërthizës 3 copë
870.00 L 783.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC Bend-A-Rete Elastica Testa e Coscia

Fasho elastike në formë rrjete për zonën e kokës dhe kofshëve
345.00 L 310.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC Stericompresse Soft

Garza sterile 3 12 copë
211.50 L459.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

PIC Stericompresse Soft

Garza sterile me përmasa 10cm x 10cm 100 copë
300.00 L 270.00 L -10%
Shtoje në shportë