info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Abopharma

Showing all 11 results

Abopharma Imunocol Probio

Suplement ushqimor që rikthen ekuilibrin në florën intestinale Kuti x 15 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Linoprixol

Suplement ushqimor me monakolinë K, që normalizon nivelin e kolesterolit në gjak Paketim x 30 tableta
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma D-Abovit

Suplement ushqimor me vitaminën D3 15 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Abo Ruhe

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me gjumin Paketim x 24 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Selen

Selen, një mineral i rëndësishëm për funksione të ndryshme në organizëm Paketim x 30 kapsula
1,313.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma L-carnitine 500 mg

Suplement ushqimor me L-carnitine Paketim x 30 kapsula
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Abocelux C + Zink Depot

Suplement ushqimor me zink dhe vitaminë C, të nevojshme për funksionimin normal të sistemit imunitar Paketim x 30 kapsula
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Ventro Lax

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen e ushqimit dhe nxit lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal Paketim x 60 tableta
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Flax Oil

Suplement ushqimor me vajin e farave të linit Paketim x 60 kapsula
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Magnesium

Suplement ushqimor me magnez Paketim x 30 tableta
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Abokoliken

Solucion me pika me laktazë, për bebe. (14ml)
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping