info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 34 results

Ofertë!
-15%

Vichy Capital Soleil Lait Protecteur Fraicheur SPF 50+

Qumësht hidratues. mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+ për lëkurë të ndjeshme. 300 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Ultra-Melting Milk-Gel SPF 30+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me faktor 30+. Teksturë xheli. Formuluar për lëkura të ndjeshme. 200ml
3,300.00 L 2,805.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! LA Roche Posay Anthelios spf 30 ecological tube
-15%

La Roche Posay Anthelios Lait Hydratant SPF 30 +

Qumësht hidratues, mbrojtës ndaj diellit me faktor 30+.Formuluar për lëkura të ndjeshme. Paketim ekologjik. 250ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! La Roche Posay Hydrating lotion spf 50
-15%

La Roche Posay Anthelios Lait Hydratant SPF 50 +

Qumësht hidratues, mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+. Formuluar për lëkurë të ndjeshme. Paketim ekologjik. 250ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm MAX Lait SPF 50+

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës, i përshtatshëm për trupin dhe fytyrën. 100ml
3,370.00 L 2,696.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Milky Spray SPF 20 Face and Body

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për trupin dhe fytyrën 150 ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Spray solaire visage et corps SPF 50

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin dhe fytyrën 150 ml
4,000.00 L 3,400.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 30 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të mesme për fytyrë dhe trup 150 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Delicious Lotion for Face and Body SPF 30

Locion me faktor të mesëm mbrojtës për trupin dhe fytyrën 150 ml
3,400.00 L 2,890.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 10 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të ulët për fytyrë dhe trup 150 ml
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Latte Solare Spray SPF 50+

Qumësh trupi që mbron lëkurën nga rrezatimi diellor 150 ml
2,130.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Spray Lactee au Monoï SPF 30

Qumësht trupi me veti mbrojtëse & anti-moshë 125 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Huile seche au Monoï SPF 30

Vaj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 me veti anti-age 125 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Gelee nacree au Monoi spf 10

Xhel për trupin mbrojtës ndaj diellit SPF 10 me veti anti-age 125 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Gelee nacree au Monoi SPF 30

Xhel mbrojtës ndaj diellit & anti-age për trupin me SPF 30 125 ml
2,600.00 L 1,820.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-derma Protect AD SPF 50+ Cream

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të thatë & atopike Bebe, fëmijë & të rritur 150 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System SPF 30 Milk

Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 100ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme 200 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System SPF 50+ Dry Touch Spray

Spraj mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme 200 ml
3,240.00 L 2,592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë tepër të ndjeshme 100 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë