info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Trupi

Showing 1–20 of 50 results

Youth Lab Sun and After Sun Value Set All Skin Types

Set për përkujdesjen e fytyrës dhe trupit gjatë sezonit të verës 50 ml, 200 ml, 150 ml
5,650.00 L
Shtoje në shportë

Youth Lab Sun and After Sun Value Set Combinatin to Oily Skin

Set për përkujdesjen e fytyrës dhe trupit gjatë sezonit të verës 50 ml, 200 ml, 150 ml
5,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Wet Skin Sun Protection SPF 50

Vaj mbrojtës dhe njëkohësisht nxirës, për fytyrën dhe trupin 200 ml
3,490.00 L 2,792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Body Guard SPF 30

Solucion që mbron lëkurën e trupit dhe fytyrës nga rrezatimi diellor 200 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Eau Delicieuse Parfumante

Ujë i parfumuar për trupin 100 ml
4,600.00 L 3,220.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë! set pushime FarmaON

Set pushimesh 2 – Mbrojtje për të gjithë familjen

Produktet e pushimeve për të gjithë familjen
10,520.00 L 6,800.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë! set pushimesh antia age dhe mbrojtes

Set pushimesh 3 – Anti-age & mbrojtje

Set për mbrojtje nga dielli & anti-age
13,900.00 L 9,540.00 L -31%
Shtoje në shportë
Ofertë! Set solare

Set pushimesh 1

Mbrojtje nga dielli për fytyrën dhe trupin & shampo pas diellit për flokët dhe trupin
8,180.00 L 5,726.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System Lotion SPF 15

Përkujdesje mbrojtëse për trupin me faktor 15. 100 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë

Uriage Bariésun Spray SPF 30

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me teksturë fluide. Përshtatur për fytyrën dhe trupin. 200 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Sun Screen Invisible Spray SPF 50+

Mbrojtës kundër diellit për fytyrën dhe trupin në formë spray. 200 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime Lait Protecteur Corps SPF 30 + Body-Hydra Gommage Micropeeling

Set për përkujdesjen e trupit. Bli Lait Protecteur Corps SPF 30 dhe përfito dhuratë një Body-Hydra Gommage Micropeeling. 150 ml + 200 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Oil Spray Dry Touch SPF 50+

Vaj i thatë me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L 2,744.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. 200 ml
3,650.00 L 2,555.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Spray Body Emulsion SPF 50+

Emulsion në formë spray me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L 2,744.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Lait Minéral SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj rrezatimit diellor, pa filtra kimkë, specifik për lëkurën e ndjeshme. 100 ml
3,100.00 L 2,170.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Brume Satineé SPF 30+

Spraj me faktor të lartë mbrojtës , formuluar për trupin dhe fytyrën. Rezistent ndaj ujit. 150 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Fluide Sport SPF 50+

Fluid me faktor shumë të lartë mbrojtës, formuluar specifikisht për persona që kryejnë aktivitete fizike dhe sportive intensive. 100 ml
3,100.00 L 2,170.00 L -30%
Shtoje në shportë

BABÉ Sunscreen Spray SPF 50+

Mbrojtës për trupin në formë spray kundër rrezatimeve UVA dhe UVB, rezistent ndaj ujit. 200 ml
5,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Capital Soleil Lait Protecteur Fraicheur SPF 50+

Qumësht hidratues. mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+ për lëkurë të ndjeshme. 300 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso