info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 38 results

Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Kollagen 5000 Liquid

Suplement ushqimor me kolagjen për artikulacione të shëndetshme 14 bustina
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Glucosamin 1500

Suplement ushqimor për artikulacione të shëndetshme Kuti x 40 kapsula
1,730.00 L 1,470.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz System Glucosamin 1200 Duo

4,040.00 L 3,434.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Haut + Haare + Nagel Gums

Suplement ushqimor për flokë, thonj dhe lëkurë të shëndetshme 30 arushë të përtypshëm
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Vitamin K2 + D3

Suplement ushqimor për kocka të forta 30 tableta
1,235.00 L 1,049.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz System Fur Sie

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, dedikuar femrave 30 tableta
1,690.00 L 1,436.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Liver Complex

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e mëlçisë 30 kapsula
1,420.00 L 1,207.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnesium + Kalium Direct

Suplement ushqimor me magnez dhe kalium për të pasur një funksion muskular normal dhe për të rikthyer balancën elektrolitike Kuti x 20 bustina
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Jod + Folsaure + Eisen + B12

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për mirë-funksionimin e tiroides dhe trajtimin e anemisë Paketim x 45 tableta
1,120.00 L 952.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Irotec

Suplement ushqimor me hekur dhe acid folik, i përshtatshëm për gra shtatzëna Paketim x 30 tableta
1,299.90 L 1,104.92 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Vitamin C + Vitamin D3 + Zink

Suplement ushqimor për rritjen e imunitetit Paketim x 30 tableta
1,290.00 L 1,096.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Vitamin D3 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, e rëndësishme për shëndetin tuaj Paketim x 50 tableta
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Immun Plus

Suplement ushqimor i nevojshëm për rritjen e imunitetit Paketim x 20 tableta
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Vitamin C + Zinc + E 400

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në imunitet Paketim x 40 tableta
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Men Active

Suplement ushqimor që mbështet aktivitetin riprodhues të meshkujve Paketim x 30 kapsula
1,755.00 L 1,491.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Omega-3 1400 mg

Suplement me omega-3 për të rritur Paketim x 30 kapsula
1,312.00 L 1,115.20 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Vital Arteres

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të sistemit kardiovaskular Paketim x 90 kapsula
1,430.00 L 1,215.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Vitamin D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, e rëndësishme për shëndetin tuaj Paketim x 45 tableta
1,070.00 L 909.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv B-Complex

Kompleks i vitaminave të grupit B për mirëqënien e përgjithshme të individit Paketim x 45 tableta
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Magnesium, Calcium+ D3 Direct

Suplement ushqimor i nevojshëm për muskujt dhe kockat Paketim x 20 bustina
1,130.00 L 960.50 L -15%
Shtoje në shportë