info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Parfum/ ujë i parfumuar

Showing all 14 results

Ofertë!
-20%

Mustela Musti Eau de soin parfumée

Parfum delikat bër bebe & fëmijë. 50 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Eau des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e Bergamot, myshkut të bardhë dhe lules Iris. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Parfum Divine

Parfum me aromën e njëjtë të vajit Divine Oil. 50 ml
6,410.00 L 5,769.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Fleur de Vigne Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e trëndafilit të bardhë, piperit rozë, shalqirit dhe grejpfrutit. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat.
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Soleil des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e kokosit, vaniljes, luleve të portokallit dhe jaseminit. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Body Exalting Fragrant Water Rêve de Thé

Ujë i parfumuar me esktrakt çaji jeshil 100 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Delectable Fragrant Water

Ujë i parfumuar me mjaltë dhe lule portokalli 100 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieuse Florale le parfum

Parfum me aromën e gamës florale 50 ml
6,800.00 L 5,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike So Pure Incanto Harmony Christmas box

Set festiv për përkujdesjen e trupit me aromë vanilje dhe zambaku
5,150.00 L 4,377.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike So Pure Incanto Amore Christmas box

Set festiv për përkujdesjen e trupit me aromë bozhuresh dhe jasemini
5,150.00 L 4,377.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Eau Delicieuse Parfumante

Ujë i parfumuar për trupin 100 ml
4,600.00 L 3,910.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieux le Parfum

Parfum për femra, me ekstrakte lulesh portokalli, manjole dhe vanilje 50 ml
6,600.00 L 5,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mister Baby Acqua di Colonia 0 m+

Ujë i parfumuar për bebe 100 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare