info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 17 results

Caudalie Ange des Vignes Addiction Set

Set tundues nga Ange des Vignes Blini ujin e parfumuar Ange des Vignes 50 ml dhe përfitoni falas hidratuesin e buzëve me gjalp shea.
4,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Musti Eau de soin parfumée

Parfum delikat bër bebe & fëmijë. 50 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse Florale et Son Rituel Set

Set me mini-produkte për trupin, flokët dhe fytyrën nga Nuxe 30 ml, 15 ml, 30 ml, 15 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Eau des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e Bergamot, myshkut të bardhë dhe lules Iris. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Fleur de Vigne Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e trëndafilit të bardhë, piperit rozë, shalqirit dhe grejpfrutit. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Ange des Vignes Eau de Parfum

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. 50 ml
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat.
3,393.00 L4,752.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Soleil des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e kokosit, vaniljes, luleve të portokallit dhe jaseminit. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Rose de Vigne Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e trëndafilit dhe myshkut të bardhë. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Body Exalting Fragrant Water Rêve de Thé

Ujë i parfumuar me esktrakt çaji jeshil 100 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Delectable Fragrant Water

Ujë i parfumuar me mjaltë dhe lule portokalli 100 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieuse Florale le parfum

Parfum me aromën e gamës florale 50 ml
6,800.00 L 5,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike So Pure Incanto Harmony Christmas box

Set festiv për përkujdesjen e trupit me aromë vanilje dhe zambaku
5,150.00 L 4,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike So Pure Incanto Amore Christmas box

Set festiv për përkujdesjen e trupit me aromë bozhuresh dhe jasemini
5,150.00 L 4,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Eau Delicieuse Parfumante

Ujë i parfumuar për trupin 100 ml
4,700.00 L 3,290.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieux le Parfum

Parfum për femra, me ekstrakte lulesh portokalli, manjole dhe vanilje 50 ml
6,600.00 L 5,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mister Baby Acqua di Colonia 0 m+

Ujë i parfumuar për bebe 100 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë