info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 9 results

Ofertë!
-20%

Klorane Sun Radiance Hair Care Shampo

Shampo ushqyese për flokët me Tamanu organik dhe Monoi 200 ml
1,404.00 L 1,123.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Uriage Bariésun Huile Seche SPF 30

Vaj i thatë për trupin dhe flokët me faktor mbrojtës 30. 200 ml
3,600.00 L 2,340.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Protect Sun Water SPF 50+

Spraj bifazik me faktor mbrojtës SPF 50+ për trupin , fytyrën dhe flokët. 150 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane shampooing Soin Soleil au Ylang-Ylang

Shampo ushqyese dhe mbrojtëse për flokët e ekspozuar në diell me ekstrakte Ylang-Ylang 200 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto PhytoPlage Après-Soleil Masque Réparateur

Maskë hidratuese për flokët pas ekspozimit në diell. 125 ml
2,830.00 L 1,981.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. 200 ml
3,650.00 L 1,825.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Huile Lactée Capillaire Protectrice

Qumësht mbrojtës për flokët & skalpin 100 ml
2,800.00 L 1,960.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Shampooing douche au Monoï apres-soleil

Shampo për trupin dhe flokët pas diellit me veti qetësuese, freskuese dhe hidratuese. Largon kripën dhe hidraton lëkurën 200 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytoplage Moisturizing Hair and Body Wash

Shampo trupi dhe koke 200 ml
2,260.00 L 1,582.00 L -30%
Shtoje në shportë