info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 16 results

Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Foam

Shkumë pastruese, delikate me lëkurën e foshnjëve tuaja 150 ml
1,580.00 L 1,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Colic Relief Massage Gel

Xhel masazhues që pakëson dhe qetëson kolikat 100 ml
1,559.00 L 1,247.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Gums Gel

Xhel masazhues për gingivat e bebeve 25 ml
1,466.00 L 1,172.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Emollient Mousse

Shkumë hidratuese për lëkurë të thatë, me tendencë atopike 200 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Bath

Pastrues delikat për fëmijë për larje të përditshme dhe pastrimin e zonës së pelenave. 300 ml
1,705.00 L 1,364.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Shampoo

Shampo delikate për kujdesin e përditshëm të foshnjes. 300 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Oil

Vaj i aromatizuar, i përshtatshëm për pastrimin, përkujdesjen dhe mbrojtjen e lëkurës së bebeve. 200 ml
1,545.00 L 1,236.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Cream

Krem mbrojtës, i cili parandalon skuqjen në zonën e pelenave. 175 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Hydra Milk

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe të ndjeshme të foshnjës. 200 ml
1,615.00 L 1,292.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Liquid Talc

Pudër e lëngshme, e cila thith lagështinë e tepërt dhe mbron lëkurën nga irritimet dhe skuqjet. 150 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Chamomile Bath

Locion qetësues për banjë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. 200 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Milky Bath Oil

Formulë speciale, e cila zbut dhe pastron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme me tendencë atopike 250 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Foamy Shampoo

Shampo shkumuese pastruese për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe me tendencë atopike. 250 ml
2,850.00 L 2,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Laundry

Detergjent larës për rrobat e fëmijëve. 1 l
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Bath Cream

Pastrues në trajtë kremi për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme me tendencë atopike 300 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Emollient Baume 300 ml

Përkujdesje hidratuese për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe me tendencë atopike 300 ml
4,000.00 L 3,200.00 L -20%
Shtoje në shportë