info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Frezyderm Baby

Showing all 12 results

Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Bath

Pastrues delikat për fëmijë për larje të përditshme dhe pastrimin e zonës së pelenave. 300 ml
1,705.00 L 1,364.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Shampoo

Shampo delikate për kujdesin e përditshëm të foshnjes. 300 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Oil

Vaj i aromatizuar, i përshtatshëm për pastrimin, përkujdesjen dhe mbrojtjen e lëkurës së bebeve. 200 ml
1,545.00 L 1,236.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Cream

Krem mbrojtës, i cili parandalon skuqjen në zonën e pelenave. 175 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Hydra Milk

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe të ndjeshme të foshnjës. 200 ml
1,615.00 L 1,292.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Liquid Talc

Pudër e lëngshme, e cila thith lagështinë e tepërt dhe mbron lëkurën nga irritimet dhe skuqjet. 150 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Chamomile Bath

Locion qetësues për banjë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. 200 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Milky Bath Oil

Formulë speciale, e cila zbut & pastron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme me tendencë atopike. 2 x 125 ml
2,980.00 L 2,384.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Foamy Shampoo

Shampo shkumuese pastruese për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe me tendencë atopike. 150 ml
2,850.00 L 2,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Laundry

Detergjent larës për rrobat e fëmijëve. 1 l
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Barrier Cream

Krem mbrojtës për foshnje me lëkurë me tendencë atopike, kryesisht në zonën e pelenave. 150 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Bath Cream

Pastrues në trajtë kremi për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme me tendencë atopike. 150 ml
2,420.00 L 1,936.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare