info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 15 results

Ofertë!
-10%

Honor Protelact

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 30 kapsula
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Honoton

Suplement ushqimor me 9 aminoacide 30 kapsula
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Inogyn

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në sistemin riprodhues të femrave 20 tableta  
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Valsed

Suplement ushqimor për qetësim dhe gjumë të qetë 30 kapsula
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Honorlax

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në funksionimin e traktit intestinal 20 tableta
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Kondoflex

Suplement ushqimor që forcon kockat 30 kapsula
2,510.00 L 2,259.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor CaD3

Suplement ushqimor që ndihmon në pasjen e kockave të forta 20 tableta
1,920.00 L 1,728.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Honotux Syrup

Shurup bimor për lehtësimin dhe qetësimin e kollës 100 ml
1,450.00 L 1,305.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Carniten

Suplement ushqimor me l-karnitinë 30 kapsula
3,100.00 L 2,790.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Honorvit

Suplement ushqimor me vitamina, minerale dhe Ginseng 30 kapsula
2,040.00 L 1,836.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Kids Multivitamins and Minerals

Vitamina dhe minerale për rritjen e shëndetshme të fëmijëve tuaj 100 ml
1,450.00 L 1,305.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor C 1000 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C 30 tableta
1,039.80 L 935.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Neurocare

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe funksionet konjitive 30 kapsula
2,750.00 L 2,475.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Profolic Folic Acid

Suplement ushqimor me acid folik në dozën 600 mcg Kuti x 30 tableta
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor B Complex

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B dhe vitaminë C Kuti x 30 tableta
1,470.00 L 1,323.00 L -10%
Shtoje në shportë