[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Skuqje/dhimbje fyti

Showing all 12 results

Profarma Jodex Spray 8.5%

Spraj për fytin Flakon x 30 ml
297.00 L
Shtoje në shportë

Lysobact P Spray

Spraj për fytin Flakon x 30 ml
588.00 L
Shtoje në shportë

Oki Spray per mucosa orale

Spraj për fytin me ketoprofen 15 ml
973.00 L
Shtoje në shportë

Tanflex Gargle 0.15%

Solucion për gargarë me veti anti-inflamatore dhe analgjezike (benzydamine) 120 ml
451.00 L
Shtoje në shportë

Kloroben Oral Rinse

Shpëlarës goje me klorheksidinë dhe benzidaminë 200 ml
508.00 L
Shtoje në shportë

Tanflex Oral Spray 0.15%

Spraj oral me efekt anti-inflamator dhe analgjezik (benzidaminë) 30 fl
545.00 L
Shtoje në shportë

Andorex Oral Spray

Spraj oral me veti anti-bakteriale Flakon x 30 ml
530.00 L
Shtoje në shportë

Oki Collutorio 1.6% (ketoprofen)

Solucion oral për gargarë me veti analgjezike dhe anti-inflamatore Flakon x 150 ml
947.00 L
Shtoje në shportë

Kloroben Oral Spray

Spraj oral me efekt antibakterial, analgjezik dhe anti-inflamator Flakon x 30 ml
567.00 L
Shtoje në shportë

Angelini Tantum Verde Spray 0.15%

Spraj për fytin me veti anti-inflamatore dhe antiseptike 30 ml
681.00 L
Shtoje në shportë

Angelini Tantum Verde Spray 0.3%

Spraj për fytin me veti anti-inflamatore dhe antiseptike 15 ml
681.00 L
Shtoje në shportë

Strepsils Mjaltë & Limon karamele

Karamele me shije mjalti dhe limoni, që përdoren si terapi lokale për problemet me fytin Kuti x 24 karamele
486.00 L
Shtoje në shportë