info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 20 results

Ofertë!
-30%

Klorane 2 in 1 Mask Shampoo Powder with Nettle

Shampo-maskë që pakëson yndyrën e flokëve dhe skalpit 8 bustina x 3 g
2,600.00 L 1,820.00 L -30%
Shtoje në shportë

The Cosmetic Republic Oily Hair Shampoo

Shampo me keratinë dhe Buchu për flokë të yndyrshëm 1 l
5,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Hair Sebum-regulating Shampoo

Shampo për flokë dhe skalp të yndyrshëm 200 ml
1,250.00 L 875.00 L -30%
Shtoje në shportë

ACM Novophane Sebo-Regulating Shampoo

Shampo me efekt rregullues të sebumit, formuluar për flokë të yndyrshëm. 200 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Ducray Argeal Sebum-absorbing Shampoo

Shampo sebo-rregulluese specifike për flokët e yndyrshëm. 200 ml
1,800.00 L 1,260.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Dermedic Capilarte Sebu-Balance Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm me tendencë rënie. 300 ml
2,340.00 L 1,404.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Pharmaceris H-Sebopurin Professinal Normalizing Shampoo For Seborrhoeic Scalp

Shampo për kujdesin e përditshëm të skalpit seborrhoeik dhe flokëve të yndyrshëm. 250 ml
1,970.00 L 1,477.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Renex Plus Shampoo

Shampo efektive për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm, pruritit, psoriazës. 200 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Noreva Hexaphane Oil Control Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm. 250 ml
2,200.00 L 1,540.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytocedrat Purifying Treatment Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 200ml
1,720.00 L 1,204.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytopanama Daily Balancing shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 250ml
1,720.00 L 1,204.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo Oily Hair

Shampo për flokë me zbokth të yndyrshëm 200ml
2,120.00 L 1,484.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Oil Control Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm 200ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Ultra Soothing Normal to Oily Hair

Shampo për skalp të irrituar e flokë normalë në të yndyrshëm 200ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Klorane Nettle Shampoo for Oily Hair

Shampo me bazë hithre për flokë të yndyrshëm  
980.00 L1,540.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Klorane Dry Shampoo with Nettle Oil Control

Shampo e thatë me hithër për flokë të yndyrshëm
560.00 L1,225.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Klorane Dry Shampoo with Nettle Oil Control Dark Hair

Shampo e thatë me hithër për flokë të yndyrshëm dhe të errët
560.00 L1,225.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Klorane Shampoo with Citrus Pulp

Shampo për larje të përditshme
980.00 L1,540.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Ducray Sabal Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 200 ml
1,900.00 L 1,330.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Ducray Squanorm Shampoo Oily Dandruff

Shampo për zbokth të yndyrshëm 200 ml
2,000.00 L 1,400.00 L -30%
Shtoje në shportë