info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

LRP Anthelios SPF 50+ Shaka Fluid Teinte

Çmimi:2,900.00 L 2,465.00 L -15%

Fluid i lehtë, mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë. Formuluar për lëkurë të ndjeshme
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Zhvilluar posaçërisht për të gjitha llojet e lëkurës së ndjeshme.

Teskturë e lehtë fluide, e thjeshtë për t’u aplikuar, jo e yndyrshme.
Mbulim i lehtë me ngjyrë, për një pamje të unifikuar të lëkurës.
Rezistente ndaj ujit, djersës dhe rërës.

Një formulë me mbrojtje shumë të lartë dhe spektër të gjerë SPF50+.
Mbrojtja optimale SPF 50+ e përforcuar ndaj rrezeve UVA realizohet falë sistemit të filtrimit të patentuar Mexoplex®.
Pasuruar me ujë termal, me veti antioksiduese e qetësuese, i cili është shumë efektiv kundër dëmtimit të lëkurës që mund të nxitet nga rrezet UVA-UVB.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë, qafë & dekolte 30 min përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Përbërësit

CODE F.I.L C227030/1ETIQUETTE CONDITIONNEMENT MIXTE AQUA/WATER CREEE LE 22/05/2018MODIFIEE LE885024 13 LRP – RÉNOVATION FLUIDE SPF50+ TEINTE APINGREDIENTSAQUA / WATERALCOHOL DENAT.DIISOPROPYL SEBACATESILICAISOPROPYL MYRISTATEETHYLHEXYL SALICYLATEETHYLHEXYL TRIAZONEBIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINEBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEGLYCERINC12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMERPROPANEDIOLDROMETRIZOLE TRISILOXANECI 77891 / TITANIUM DIOXIDEPERLITETOCOPHEROLCAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDEACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMERCAPRYLYL GLYCOLCI 77491CI 77492CI 77499 / IRON OXIDESHYDROXYETHYLCELLULOSETEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACIDTRIETHANOLAMINETRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATEPARFUM / FRAGRANCE