info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

La Roche Posay Lipikar Syndet AP+

Çmimi:

Përkujdesje pastruese delikate për lëkurë të thatë, me tendencë atopike. Formuluar për bebe, fëmijë, të rritur.


Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

200 ml, 400 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Lipikar Syndet AP+ Refill pastron butësisht dhe me delikatesë lëkurën e thatë dhe me tendendë atopike.

1. Rivendos dhe stabilizon ekuilibrin e mikrobiomës, një popullatë e mikroorganizmave të pranishëm në sipërfaqen e lëkurës, falë Aqua Posae Filiformis.
2. Rivendos dhe ruan barrierën e lëkurës falë gjalpit shea.
Formuluar me një numër të vogël përbërësish për të eleminuar irritimet dhe alergjitë e mundshme.
Formuluar pa parfum.
Testuar nën kontrollin pediatrik, dermatologjik dhe oftalmologjik.

Testuar nën kontrollin pediatrik dhe oftalmologjik.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur në fytyrë dhe trup. Masazhojeni butësisht dhe më pas shpëlajeni.

Përbërësit

AQUA / WATER
GLYCERIN
SODIUM LAURETH SULPHATE
PEG-200
HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE
COCO-BEET
POLYSORBATE 20
CITRIC ACID
PEG-7
GLYCERYL COCOATE
NIACINAMIDE
ACRYLATES COPOLYMER
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
COCAMIDE MEA
DISODIUM EDTA
GLYCOL DISTEARATE
MANNOSE
POLYQUATERNIUM-11
SODIUM BENZOATE
SODIUM CHLORIDE
SODIUM HYDROXIDE
VITREOSCILLA FERMENT

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping