info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Toleriane Sensitive Riche

Çmimi:2,975.00 L 2,528.75 L -15%

Përkujdesje hidratuese e pasur me prebiotikë, formuluar specifikisht për lëkurë normale, të thatë dhe të ndjeshme.
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Toleriane Sensitive Riche ndihmon në riparimin dhe forcimin e barrierës së lëkurës, duke siguruar hidratim intensiv për 48 orë. Formuluar me gjalpin shea për të riparuar dhe mbrojtur barrierën e lëkurës, glicerinë për hidratim të vazhdueshëm, niacinamide (vitaminë B3) për të qetësuar intensivisht dhe ujin termal La Roche-Posay. Përshtatur për lëkurë normale dhe të thatë.

-Testuar dermatologjikisht në lëkurat më të ndjeshme.
-Pa parabene
-Pa fragrancë
-Formulim hipoalergjik
-Jo-komedogjenik

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën, duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

Aqua, Isocetyl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Squalane, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerine, Propanediol, Cetyl Alcohol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Peg-100 Stearate, Niacinamide, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cetearyl Alcohol, Citric Acid