info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Toleriane Ultra Eye

Çmimi:3,070.00 L 2,609.50 L -15%

Hidratues intensiv, qetësues & kundër qeskave në zonën e syve

20 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim hidratues për zonën rreth syve.

Qetëson në mënyrë intensive skuqjen, irritimin. Me efekt kundër qeskave poshtë syve.

Testuar në lëkurë të prirur ndaj alergjisë, ky krem ​​ndihmon në rivendosjen e barrierës natyrore mbrojtëse të lëkurës përreth syve dhe qepallave, pjesët më të prirura për shenja acarimi, për shkak të thatësisë dhe ndjeshmërisë.

I përshtatshëm për përdoruesit e lenteve.

I pasur me përbërësit aktivë: neurosensinë, niacinamid, gjalpë shea.

Me ujë termal La Roche Posay në përmbajtje, i pasur me minerale dhe veti antioksiduese e qetësuese.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.

Paketim ultra-hermetik.

Pa alkool, pa parfum.

 

Përdorimi

Apliko në mëngjes dhe darkë, në zonën rreth syve dhe mbi qepalla, të pastruara paraprakisht.

Vendos një sasi të vogël produkti mbi gisht dhe përhap me lëvizje delikate.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU • GLYCERIN • SQUALANE • PROPANEDIOL • BUTYLENE GLYCOL • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER/SHEA BUTTER • PENTYLENE GLYCOL • NIACINAMIDE • DIMETHICONE • POLYMETHYLSILSESQUIOXANE • POLYSORBATE 20 • ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER • TOLUENE SULFONIC ACID • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIETHYLTAURATE • DIMETHICONOL • DISODIUM EDTA • CITRIC ACID • ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE • GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER