info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Lipikar Cleansing Oil

Çmimi:2,760.00 L 2,346.00 L -15%

Vaj larës për lëkurë të thatë dhe atopike
400ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim në formë vajore që ka për qëllim:
-të mbrojë lëkurën nga tharja që mund të vijë si pasojë e fortësisë së ujit;
-të normalizojë mikrobiomën e lëkurës;
-të rigjenerojë shtresën mbrojtëse të lëkurës.
Përbërësi patentë, Aqua Posae Filiformis është përgjegjës për normalizimin e mikrobiomës, kurse niacinamidi dhe gjalpi shea qetësojnë irritimet dhe ushqejnë lëkurën.
Uji termal i La Roche Posay i jep vajit veti qetësuese të irritimeve dhe kruarjeve.
I përshtatshëm për të porsalindur, fëmijë dhe të rritur.
Parfum hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë, shkumon, lihet për pak minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, SUCROSE, SODIUM LAURETH SULFATE, COCO-BETAINE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, NIACINAMIDE, PARFUM/FRAGRANCE, PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES, POLYSORBATE 20, PPG-5-CETETH-20, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, VITREOSCILLA FERMENT.