info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Anthelios Anti Shine Invisible Fresh Mist SPF 50+

Çmimi:2,600.00 L 2,210.00 L -15%

Spraj i padukshëm me SPF 50+,
për lëkurë të ndjeshme
75ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim i lehtë freskues, për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante ndaj diellit. Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit UVA dhe UVB.
Rezistent ndaj ujit, absorbohet shpejt nga lëkura dhe nuk e le atë të yndyrshme.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë 20 minuta para ekspozimit në diell dhe më pas riaplikohet sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

BUTANE,AQUA / WATER,HOMOSALATE
OCTOCRYLENE
GLYCERIN,DIMETHICONE,ETHYLHEXYL SALICYLATE,DICAPRYLYL,CARBONATE,NYLON-12,DIISOPROPYL SEBACATE
METHOXYDIBENZOYLMETHANE,STYRENE/ACRYLATES,COPOLYMER,p-ANISIC ACID
CAPRYLYL GLYCOL
CARNOSINE
CYCLOHEXASILOXANE
DISODIUM EDTA
DROMETRIZOLE TRISILOXANE
ETHYLHEXYL TRIAZONE
MEL / HONEY
METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER
PEG-32
PEG-8 LAURATE
PENTYLENE GLYCOL
PHENOXYETHANOL
POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE
POLYGLYCERYL-6 POLYRICINOLEATE
PROPYLENE GLYCOL
SILICA SILYLATE
SODIUM CHLORIDE
SODIUM SACCHARIN
TOCOPHEROL
PARFUM / FRAGRANCE