info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Hyalu B5 Cream

Çmimi:4,100.00 L 3,485.00 L -15%

Përkujdesje intensive hidratuese që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson tonin e lëkurës
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulë unike hidratuese dhe mbushëse e rrudhave, krijuar me dy forma të pastra të acidit hialuronik dhe vitaminë B5.
Riparon dhe hidraton në thellësi lëkurën, duke minimizuar vijat e holla të rrudhave dhe parandaluar formimin e tyre. I rikthen lëkurës elasticitetin dhe tonicitetin e munguar.

Teksturë e plotë kremi.
Formulë hipoalergjike.
Formuluar për lëkura të ndjeshme.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën, duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol, Alcohol Denat., Propanediol, Panthenol, Synthetic Wax, Nylon-12, Peg-10 Dimethicone, , imethicone/Peg-10/15 Crosspolymer, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Tocopherol, Sodium Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Adenosine, Chlorphenesin, Propylene Carbonate, Dipropylene Glycol, Disteardimonium Hectorite, Disodium Edta, Parfum