info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF 50+ Tinted

Çmimi:3,700.00 L 3,145.00 L -15%

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit dhe korrigjuese e shenjave të moshës. E pasur me pigment natyral. Formuluar për lëkurë të ndjeshme.
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , , ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Gjenerata e re e përkujdesjes së përditshme kundër diellit, që parandalon dhe korrigjon shenjat e moshës në vetëm 4 javë.
Redukton rrudhat, korrigjon njollat e errëta falë teknologjisë ekskluzive CELLOX-B3 TECH dhe përbërësve aktivë korrigjues dermatologjikë.

Formulim i vecantë anti-UV, anti-ndotje, kundër rrudhave dhe njollave të errëta, me 0.1 % acid hialuronik të fragmentuar, 0.3% LHA dhe 0.5% PHE-Resorcinol, i cili ka efekt të drejtpërdrejtë në njëtrajtësimin e lëkurës.

Prania e pigmentit natyral unifikon lëkurën dhe ofron një mbulim të lehtë.
Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
Jo-komedogjenik.

Përdorimi

Aplikojeni në sasinë e duhur dhe njëtrajtësisht, 30 minuta përpara çdo ekspozimi në diell. Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë.

Përbërësit

Aqua / Water, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Octocrylene, Niacinamide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Silica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Drometrizole Trisiloxane, Peg-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Capryloyl Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Phenylethyl Resorcinol, Poloxamer 338, Tocopherol, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Parfum / Fragrance.