info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Cicaplast

Çmimi:2,050.00 L 1,742.50 L -15%

Krem rigjenerues për epidermën

40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Përshkrimi

Formulim rigjenerues për epidermën, i përshtatshëm për t’u përdorur dhe pas ndërhyrjeve dermatologjike.
Kombinimi i bakrit me zinkun dhe magnezin nxisin prodhimin e qelizave të reja të lëkurës, ndërsa Madecassoside krijon një barrierë mbrojtëse për lëkurën, nga agjentët e jashtëm dëmtues.
Qetëson ndjesinë e kruarjes.
Lehtësisht i absorbueshëm nga lëkura.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet dy herë në ditë në lëkurën e pastruar paraprakisht.
Evitohet zona rreth syve.