info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Sun Crème Delicieuse Visage spf 30

Çmimi:2,700.00 L 2,160.00 L -20%

Krem me faktor të mesëm mbrojtës për fytyrën me efekt anti-moshë
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

, ,

Spf

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Krem mbrojt​​ës kundër diellit, i cili ofron mbrojtje qelizore anti-moshë dhe siguron një nxirje të shkëlqyer.

Ideale për lëkurë normale & të thatë.

I përshtatshëm dhe për lëkurt e ndjeshme. Parandalon krijimin e njollave dhe nuk lë një film të bardhë në lëkurë.Fotostabël. Jo-komedogjene.

Përdorimi

Para ekspozimit, aplikoni kremin NUXE Sun spf 30 për fytyrën.

Aplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose fshirjes me peshqir.

*Kujdes: Nëse aplikoni më pak sasi produkti nga sa është e nevojshme, niveli i mbrojtjes diellore do të reduktohet ndjeshëm.

Përbërësit

AQUA/WATER, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIBUTYL ADIPATE, GLYCERIN, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCOL PALMITATE, ORYZA SATIVA (RICE) HULL POWDER, PARFUM/FRAGRANCE, DIMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, BENZYL ALCOHOL, COCO-GLUCOSIDE, C20-22 ALCOHOLS, CAPRYLOYL GLYCINE, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, DIMETHICONOL, TETRASODIUM EDTA, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, DEHYDROACETIC ACID, INOSITOL, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, ETHYL FERULATE, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL [N2603/E]