info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Sun Delicious Lotion for Face and Body SPF 30

Çmimi:3,400.00 L 2,720.00 L -20%

Locion me faktor të mesëm mbrojtës për trupin dhe fytyrën
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Qumësht lehtësisht i përthithshëm, i cili ofron mbrojtje qelizore anti-plakje dhe siguron një nxirje të shkëlqyer.

Struktura e tij e hollë ushqen lëkurën dhe lë një prekje të thatë.

Një aromë mahnitëse me lule të portokallit, lule Tiare dhe vanilje.

Përdorimi

Para ekspozimit, aplikoni qumështin NUXE Sun spf 30 për fytyrën dhe trupin.

Aplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose fshirjes me peshqir.

*Kujdes: Nëse aplikoni më pak sasi produkti nga sa është e nevojshme, niveli i mbrojtjes diellore do të reduktohet ndjeshëm.

Përbërësit

AQUA/WATER, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIBUTYL ADIPATE, GLYCERIN, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCOL PALMITATE, ORYZA SATIVA (RICE) HULL POWDER, PARFUM/FRAGRANCE, DIMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, BENZYL ALCOHOL, COCO-GLUCOSIDE, C20-22 ALCOHOLS, CAPRYLOYL GLYCINE, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, DIMETHICONOL, TETRASODIUM EDTA, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, DEHYDROACETIC ACID, INOSITOL, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, ETHYL FERULATE, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL [N2609/B]